Trwa ładowanie...
d1gq4a1

Brudziński krytykuje Budkę. "Platforma zatęskni za Schetyną"

Z jednej strony zachwyt, z drugiej ostra krytyka. Po przemówieniu Borysa Budki komentarze pojawiają się z obu stron. - Członkowie Platformy szybko zatęsknią za Schetyną - przewiduje polityk PiS Joachim Brudziński.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Borys Budka przemawiał podczas Rady Krajowej PO
Borys Budka przemawiał podczas Rady Krajowej PO (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
d1gq4a1

Świeżość, odwaga, energia i nowoczesność. Te słowa padały z ust czołowych polityków PO i zdominowały Radę Krajową partii. Na scenie pojawili się Rafał Trzaskowski, Małgorzata Kidawa-Błońska i Borys Budka. - Wszystkim zależało na zmianie. Zaczęliśmy ją od nas samych - mówił nowy przewodniczący PO.

Brudziński o Budce: "Zaklinacz węży"

Wśród krytyków Borysa Budki jest Joachim Brudziński. Jak przyznał w swoim wpisie na Twitterze, wysłuchał jego przemówienia. - I mogę z całym przekonaniem stwierdzić, że członkowie Platformy szybko zatęsknią za Schetyną - stwierdził. - Charyzmą i energią pan przewodniczący Budka nie zaskoczył. Studenci maja bardzo trafne określenie na ten typ wykładowcy, czyli "zaklinacz węży" - oceniał.

d1gq4a1

Przemówienie Budki i całą Platformę skrytykował również Antoni Macierewicz. - Nie ma żadnego programu poza atakiem na polskość. Jedyną cechą tej formacji jest agresywny atak na tę sferę we wszystkich jej wymiarach - oznajmił w Polskim Radiu.

Czytaj też: PO zebrała się w Warszawie. "Zaczęliśmy zmianę od nas samych"

Z drugiej strony wypowiadają się chwalący Budkę działacze PO. - Świetne wystąpienie - pisze na Twitterze Maciej Lasek. - Gdybym miał oceniać, choć nie muszę, dałbym 6 na 6 - stwierdza. - Pisze to nie tylko jako członek PO, ale jako pasjonat politycznej retoryki. Przemówienie Borysa Budki było fantastyczne - komentuje Bartłomiej Sienkiewicz.

Czytaj też: Koziński: Świetna forma, gorzej z treścią. Borys Budka przedstawił się jako szef Platformy

d1gq4a1

Podziel się opinią

Share

d1gq4a1

d1gq4a1
Więcej tematów