Trwa ładowanie...

Brigitte Macron odwiedziła liceum. Uczniowie krzyczeli do niej jedno zdanie

Pierwsza dama odwiedziła liceum we francuskim mieście Dijon. Miała rozmawiać z uczniami o cyberprzemocy i problemie znęcania się w szkołach. Niestety, wizyta Brigitte Macron nie przebiegła tak, jak powinna.

Share
Brigitte Macron odwiedziła liceum. Uczniowie krzyczeli do niej jedno zdanie
Źródło: East News
d2e0299

Do niefortunnego spotkania pierwszej damy z uczniami doszło na początku marca. Jak donosi lokalny portal infor-dijon.fr, żona prezydenta zakończyła wizytę wcześniej, niż planowano, ze względu na skandaliczne zachowanie licealistów.

Młodzi mieli zakłócać jej wystąpienie okrzykami "Brigitte, wyjdź za mnie!". W ten sposób żartowali z przeszłości pierwszej damy, która poznała Emmanuela Macrona, gdy była nauczycielką w szkole w Amiens. Brigitte miała wówczas niemal 40 lat, a Macron zaledwie 15. Młody Emmanuel bez pamięci zauroczył się swoją nauczycielką i zaproponował małżeństwo. W jednym z wywiadów Brigitte przyznała, że bardzo schlebiało jej zainteresowanie młodzieńca. Para wzięła ślub dopiero w 2007.

Według doniesień portalu, zachowanie uczniów miało na tyle rozzłościć pierwszą damę, że zdecydowała się przerwać spotkanie przed czasem. Dyrektor szkoły niechętnie komentuje sprawę. Lokalnym mediom powiedział jedynie, że "wizyta przebiegła z ogólnym entuzjazmem".

d2e0299

Podziel się opinią

Share
d2e0299
d2e0299
Więcej tematów