Trwa ładowanie...
d4h7qr2

Bobowicko. Tragedia na torach. Wypadek w województwie lubuskim. Nie żyje 8-latek

Do tragicznego wypadku doszło nieopodal miejscowości Bobowicko pod Międzyrzeczem w województwie lubuskim. Pociąg relacji Zbąszynek - Gorzów Wielkopolski potrącił 8-letnie dziecko. Chłopiec niestety nie przeżył.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bobowicko. Tragiczny wypadek na torach w lubuskim. Nie żyje 8-latek
Bobowicko. Tragiczny wypadek na torach w lubuskim. Nie żyje 8-latek (Policja)
d4h7qr2

Wypadek miał miejsce podczas rodzinnej wycieczki rowerowej. Ok 12.30 czteroosobowa rodzina po drodze do lasu przekraczała niestrzeżony przejazd kolejowy. Do tragedii doszło właśnie w tym miejscu.

Bobowicko. Tragedia na torach. Wypadek w województwie lubuskim

Chłopiec wpadł pod przejeżdżający przez przejazd szynobus. Zdarzenie miało miejsce kiedy 8-latek wraz z rodzicami i 7-letnim bratem próbowali przejechać przez niestrzeżony przejazd kolejowy. Na miejscu trwają działania policyjne zmierzające do określenia dokładnych okoliczności zdarzenia, nadzór nad nimi sprawuje prokurator. Rodzina chłopca została objęta opieką psychologiczną.

d4h7qr2

- Przesłuchanie rodziców jest w tej chwili absolutnie niemożliwe, przeżywają ogromny dramat. Pracujemy nad ustaleniem, jak dokładnie doszło do tego, że 8-latek znalazł się pod szynobusem. Prawdopodobnie informacje od rodziców pozwolą nam określić, jak doszło do tego tragicznego zdarzenia - przekazał WP nadkomisarz Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Ustalono, że sterujący szynobusem maszynista był trzeźwy. Ruch kolejowy na trasie został wstrzymany do momentu zakończenia trwających na miejscu prac. Dla pasażerów została zorganizowana komunikacja zastępcza.

Bobowicko to niewielka wieś znajdująca się na trasie między Międzyrzeczem a Bukowcem. Przejazd kolejowy znajduje się na terenie należącym do nadleśnictwa.

Źródło: Gazeta Lubuska

d4h7qr2

Zobacz też: Wiceminister sprawiedliwości dobitnie o sprawie Durczoka: ja bym siedział

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4h7qr2

Podziel się opinią

Share
d4h7qr2
d4h7qr2
Więcej tematów