WP

Bilans dnia. Sprawdź, co wydarzyło się w środę

Gwałtowne burze nad Polską, uniewinnienie Tomasza Komendy, Mazurek zdradza kto nie oddał nagrody, finał Ligi Europy, a także "Obiegówka" Kuby Jankowskiego. Zobacz, co wydarzyło się 16 maja 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kilkadziesiąt minut wystarczyło, aby ulice Brzezin zostały zalane
Kilkadziesiąt minut wystarczyło, aby ulice Brzezin zostały zalane (Facebook.com)
WP
  • Burze nie odpuszczają. W niektórych miejscach podtopienia. Nad Polskę napłynął wilgotny niż, który sprowadził nad kraj intensywne opady deszczu. Z ulewami walczą w Brzezinach, gdzie pół godziny wystarczyło, aby droga została zalana.
  • Tomasz Komenda uniewinniony. Sąd Najwyższy ostatecznie uchylił wyrok 25 lat więzienia za zabójstwo i gwałt 15-latki z Miłoszyc. Mężczyzna w więzieniu spędził 18 lat. 41-latek będzie domagał się 10 mln zł zadośćuczynienia.
  • Mazurek zdradza kto nie oddał nagrody. - Nagrody zostały zwrócone. Wyjątkiem jest jedna osoba z którą nie mam kontaktu i trzy, które nie są czynnymi politykami - wyjaśniła rzecznika PiS. W nocy minął termin zwrotu premii, które otrzymali ministrowie rządu Beaty Szydło.
WP

Zobacz także: Zbigniew Ćwiąkalski milczeniu Tomasza Komendy

  • Finał Ligi Europy. Na francuskim stadionie Stade Gerland w Lyonie, w walce o trofeum, zmierzą się Atletico Madryt i Olimpique Marsylia. Start o godz. 20:45.
WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP