Trwa ładowanie...
d2xzjnb

Bilans dnia. Sprawdź, co działo się w poniedziałek

Coraz to nowsze twarze na rekonstrukcyjnej giełdzie nazwisk, nowy "Plan" Ryszarda Petru oraz okryta czernią gala rozdania Złotych Globów. Sprawdź, co wydarzyło się 8 stycznia 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
We wtorek poznamy skład nowego rządu
We wtorek poznamy skład nowego rządu (PAP, Fot: Jacek Turczyk)
d2xzjnb

1. Rekonstrukcja rządu coraz bliżej. Dziś ze swoimi pracownikami pożegnała się Anna Streżyńska, najprawdopodobniej odejdzie także Witold Waszczykowski. Marszałek Senatu Stanisław Karczewski zdradził, że zostanie wymienionych więcej niż 5, ale mniej niż 10 ministrów.

2. Ryszard Petru założył ponadpartyjne stowarzyszenie "Plan Petru". Były przewodniczący "Nowoczesnej" chce, by jego inicjatywa rozwiązywała palące problemy gospodarcze kraju. Katarzyna Lubnauer nie widzi w tym nic złego - o ile Petru nie postanowi wyjść z ugrupowania.

3. Rozdano nagrody filmowe Złote Globy. Podczas 75. gali aktorki w imię solidarności z molestowanymi kobietami założyły czarne suknie. Nieoczekiwanie najlepszym filmem zostały "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri".

4. Doda zarzuca cenzurę TVN. Gwiazda twierdzi, że od czasu sporu z Agnieszką Woźniak-Starak nie jest mile widziana w stacji. WOŚP zaprosił Rabczewską do przekazania sukni na charytatywną aukcję, ale TVN nie chciał się zgodzić na transmitowanie tej sytuacji.

d2xzjnb

Podziel się opinią

Share
d2xzjnb
d2xzjnb
Więcej tematów