Trwa ładowanie...
bilans dnia

Bilans dnia. Sprawdź co działo się w niedzielę

Katastrofa samolotu w Rosji, zmiana trasy polskiej wyprawy na K2, śledztwo ws. autostrady A2 oraz alkoholowa wpadka Sławomira Peszki. Sprawdź, co wydarzyło się 11 lutego.

Share
Bilans dnia. Sprawdź co działo się w niedzielę
Źródło: East News, fot: Associated Press
d2h49hg
  • Katastrofa lotnicza rosyjskiego samolotu Pod Moskwą na ziemię runął pasażerski samolot. W katastrofie zginęły 71 osób. Maszyna wystartowała z moskiewskiego lotniska Domodiedowo o godzinie 14:24 czasu lokalnego. Już po dwóch minutach zaczął szybko tracić wysokość.
  • Autostrada A2 pod lupą prokuratury. Ziobro zarządził śledztwo Przekroczenie uprawnień i niedopełnienie obowiązków przez urzędników przy podpisywaniu umów koncesyjnych – to główne wątki śledztwa w sprawie A2. Znaczne udziały w autostradzie ma rodzina Kulczyków.
  • Polacy wznawiają akcję na K2. Wybrali nową trasę Polacy porzucili tzw. "drogę Basków" i słynny ośmiotysięcznik będą próbować zdobyć, idąc "Żebrem Abruzzów". Powodem zmiany są urazy uczestników wyprawy Adama Bieleckiego i Rafała Froni.
  • Wielkie zamieszanie wokół Peszki. "Nie przerywaj mi, jak polewam" Piłkarz Lechii Gdańsk w nocy odebrał telefon od jednego z dziennikarzy. Jego głos i zachowanie sugeruje, że był w trakcie zakrapianej imprezy. To nie pierwsza tego rodzaju wpadka zawodnika - w 2012 roku pod wpływem alkoholu pobił taksówkarza.
d2h49hg

Podziel się opinią

Share
d2h49hg
d2h49hg
Więcej tematów