Trwa ładowanie...
d4jw9of

Bielsko-Biała : pijany sekretarz miasta

Rada Miejska Bielska-Białej odwołała we
wtorek sekretarza miasta Józefa K., na którym ciąży zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Nowy sekretarz zostanie wybrany na następnej sesji.

Share
d4jw9of

Józef K., dotychczasowy sekretarz miasta Bielska-Białej, podczas wtorkowej sesji rady, podał się do dymisji. 34 radnych przychyliło się do jego wniosku, 1 radny był przeciwny, a 6 wstrzymało się od głosu.

10 lipca Józef K. spowodował kolizję w centrum Bielska-Białej. Sekretarz miasta najechał na sygnalizator świetlny na jednym ze skrzyżowań i uciekł z miejsca zdarzenia. Policję o kolizji poinformował anonimowy przechodzień.

Policja zatrzymała Józefa K. w domu. Przeprowadzone wówczas badanie wykazało, że w wydychanym powietrzu sekretarz miasta miał 2,8 prom. alkoholu. Został zatrzymany i trafił do izby wytrzeźwień.

Kilka dni później bielska policja przedstawiła Józefowi K. zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Sprawa trafiła już do prokuratury. Józefowi K. grozi kara grzywny, ograniczenie lub pozbawienie wolności do 2 lat.(km)

d4jw9of
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jw9of
d4jw9of
Więcej tematów