Trwa ładowanie...
di7v9x2

Bielan: mam nadzieję, że Kaczyński jeszcze będzie premierem

– Uważam że był najlepszym premierem po 1989 roku i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś premierem będzie – mówi o Jarosławie Kaczyńskim jego bliski współpracownik, Adam Bielan. Słowa wicemarszałka Senatu mogę na nowo uruchomić machinę spekulacji w związku z zapowiadaną rekonstrukcją rządu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Bielan zasugerował, że momentem, kiedy zmiany w rządzie zostaną ogłoszone, będzie 16 listopada
Adam Bielan zasugerował, że momentem, kiedy zmiany w rządzie zostaną ogłoszone, będzie 16 listopada (WP.PL, Fot: WP.PL)
di7v9x2

– Myślę, że to będzie solidna rekonstrukcja, natomiast to nie oznacza, że zostanie odwołanych 10 ministrów – mówił Adam Bielan w programie Krzysztofa Piaseckiego w TVN24. Zmiany w Radzie Ministrów zapowiedziała, również na antenie TVN, premier Beata Szydło. Dziennikarze Robert Mazurek i Igor Zalewski sugerowali, że rekonstrukcja obejmie samą premier, tabloid "Fakt" donosił, że na fotelu premiera zmian nie będzie. Co na to Bielan?

"Sieci Prawdy" o rekonstrukcji rządu

di7v9x2

– Jeżeli rozmawiamy o osobie Jarosława Kaczyńskiego, to uważam że był najlepszym premierem po 1989 roku i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś premierem będzie – powiedział. Wicemarszałek Senatu podkreślił jednak, że nie chce niczego zapowiadać, a żadna decyzja w tym zakresie nie zapadła.

Kogo do wymiany w rządzie typują Żakowski i Lisicki?

Spotkanie kierownictwa PiS w sprawie rekonstrukcji rządu miało odbyć się w piątek, jednak ze względu na ostrą wersję wirusa, która zmogła Kaczyńskiego, zostało ono odwołane. – Od kilku dni męczy prezesa, ale mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu już wszystko będzie w porządku – mówił Bielan.

di7v9x2

Zobacz, co o Kaczyńskim Adam Bielan powiedział Wirtualnej Polsce

Bliski współpracownik prezesa PiS zasugerował, że momentem, kiedy zmiany w rządzie zostaną ogłoszone, będzie 16 listopada, czyli druga rocznica zaprzysiężenia obecnej Rady Ministrów. – Wtedy dojdzie do takiego publicznego podsumowania tych dwóch lat – powiedział.

Źródło: TVN24

di7v9x2

Podziel się opinią

Share

di7v9x2

di7v9x2
Więcej tematów