Trwa ładowanie...
d1x9p0x
d1x9p0x

Biegli chcą więcej czasu na analizę dowodów ws. incydentu z prezydencką limuzyną

Prokuratura Okręgowa w Opolu przedłużyła biegłym termin na wydanie opinii w związku z wypadkiem prezydenckiej limuzyny. Prokuratorzy prowadzą śledztwo w sprawie zdarzenia na autostradzie A4, do którego doszło 4 marca. Jak mówi Lidia Sieradzka z opolskiej prokuratury, to biegli wystąpili z wnioskiem o przedłużenie terminu. Dodaje, że prokurator dosłał nowe dowody. Są to przesłuchania kolejnych osób w sprawie i dowody z dokumentów. - Biegli, żeby moc je uwzględnić w swoich badaniach musieli zawnioskować o przedłużenie tego terminu - mówi Sieradzka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1x9p0x

Termin został przedłużony do piątku 25 marca. Jak dodaje Lidia Sieradzka, oznacza to, że w tym czasie biegli skończą sporządzanie opinii, natomiast prokurator dostanie ją po 28 marca.

Do wypadku z udziałem prezydenckiej limuzyny doszło na autostradzie A4. W aucie, którym jechał prezydent Andrzej Duda doszło do uszkodzenia tylnej opony. Samochód wpadł w poślizg i zjechał do rowu. Prezydentowi, ani żadnej z innych osób jadących w konwoju nic się nie stało.

d1x9p0x

Podziel się opinią

Share

d1x9p0x

d1x9p0x
Więcej tematów