Trwa ładowanie...
d3rs2ii

Biegał z siekierą i groził sąsiadowi. Policja nie miała litości

37-letni mieszkaniec gminy Zabierzów został aresztowany na trzy miesiące. Mężczyzna biegał z siekierą niszcząc mienie sąsiadów i groził jednemu z nich.
Share
Mężczyzna biegał z siekierą i groził sąsiadowi
Mężczyzna biegał z siekierą i groził sąsiadowiŹródło: Policja
d3rs2ii

Kraków. Mężczyzna biegał z siekierą i groził jednemu z sąsiadów

4 września po północy oficer dyżurny komisariatu policji w Zabierzowie otrzymał zgłoszenie od jednego z mieszkańców, że po jego posesji biega mężczyzna z siekierą. Policja nie zignorowała zgłoszenia i udała się we wskazane miejsce. Tam nie zastali agresora, ale według relacji zgłaszającego, był to znany mu mężczyzna, który mieszkał w tej samej miejscowości.

Czytaj także:Aleksiej Nawalny. Rosja żąda od Niemiec informacji

d3rs2ii

Funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania agresywnego mężczyzny, ale nie zastali go w domu. 37-latek został zatrzymany następnego dnia. Zatrzymany przyznał się do popełnionych czynów, ale nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. W miejscu jego zamieszkania policjanci zabezpieczyli siekierę, którą sprawca posługiwał się przy dokonywaniu przestępstw. Straty, jakie powstały w wyniku jego działania przekraczają kwotę 5,5 tysiąca złotych.

Kraków. Areszt dla mężczyzny

- Sprawca wtargnął na teren posesji zgłaszającego, gdzie siekierą uszkodził skrzynkę na listy, ogrodzenie, szyby w oknie oraz drzwiach wejściowych, a następnie wszedł do jego domu, gdzie zdewastował telewizor, stół i lampę. Kiedy właściciel domu próbował przeciwdziałać totalnej demolce agresor przyłożył mu siekierę do szyi, grożąc pozbawieniem życia - przekazała podkom. Justyna Fil, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krakowie. Do tego uszkodził dwa samochody oraz ogrodzenie przy innej posesji.

Czytaj także: Swiatłana Cichanouska w Polsce. Spotkanie z Mateuszem Morawieckim i wykład na UW

d3rs2ii

6 września br. 37-latek usłyszał sześć zarzutów dotyczących zniszczenia mienia o charakterze chuligańskim, zakłócenia miru domowego oraz kierowania gróźb karalnych przy użyciu niebezpiecznego narzędzia. Sąd przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego i decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Radosław Fogiel o podwyżce subwencji dla partii: ten temat to grząski grunt

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3rs2ii

Podziel się opinią

Share
d3rs2ii
d3rs2ii
Więcej tematów