Trwa ładowanie...

Biedronka. Jesienią szykują się ważne zmiany w sklepach. Warto wiedzieć

Biedronka, krytykowana za swoją politykę i naciskana z różnych stron, postanowiła wypracować konkretne rozwiązania. Chodzi o sprzedaż świeżych warzyw i owoców. Już jesienią sieć zamierza wprowadzić istotne dla klientów zmiany.

Share
Biedronka. Jesienią szykują się ważne zmiany w sklepach. Warto wiedzieć
Źródło: Getty Images
d1s7qfz

Biedronka. Afera wokół świeżych warzyw i owoców

Biedronka sprzedawała niemieckie ziemniaki, ale podawała, że pochodzą z Polski. Podobnie miało być z innymi warzywami i owocami, oferowanymi w sieci sklepów Biedronka.

Biedronka. Ziemniaki i jabłka tylko z Polski

Temat podjęli działacze Agro Unii. W konsekwencji rozpętała się "wojna", której przyczyną były świeże warzywa i owoce z Biedronki pochodzenia "polskiego". Po licznych protestach i słowach krytyki Biedronka podjęła decyzję. Jak podał portal wiadomoscihandlowe.pl, jesienią z oferty sieci znikną ziemniaki i jabłka, pochodzące z innych krajów niż Polska. "Jeśli chodzi o ziemniaki i jabłka, takich problemów zgłaszanych przez różne organizacje rolnicze już nie będzie, bo będą na naszych półkach wyłącznie produkty polskie" - powiedział w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl Marek Walencik, dyrektor kategorii owoców i warzyw w Biedronce.

d1s7qfz

W tym momencie Biedronka pracuje nad kwestiami związanymi z magazynowaniem polskich jabłek i ziemniaków. Wszystko po to, by przez całą zimę nie zabrakło tych produktów na sklepowych półkach.

Trójka i Kazik. <a href="https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-gowin-6030162542604929c">Jarosław Gowin</a> o aferze: "bezprecedensowe". Nie podoba mu się "stanowisko" Rady Mediów Narodowych

d1s7qfz

Podziel się opinią

Share
d1s7qfz
d1s7qfz
Więcej tematów