Trwa ładowanie...
d3113fa

Beata Szydło zasypana pytaniami o rekonstrukcję rządu. "Wierzę w mądrość Jarosława Kaczyńskiego"

Premier Beata Szydło udzieliła długiego wywiadu TV Trwam. Rozmowa dotyczyła głównie sukcesów rządu i przeprowadzonych przez ostatnie dwa lata reform. Ale pytanie o to, jak duży będzie zakres rekonstrukcji rządu, i czy sama premier pozostanie na swoim stanowisku, było nieuniknione.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Szydło nie odpowiedziała wprost, czy pozostanie na stanowisku
Beata Szydło nie odpowiedziała wprost, czy pozostanie na stanowisku (Agencja Gazeta, Fot: Jakub Włodek)
d3113fa

- Jeżeli po analizie okazuje się, że pewnie zmiany muszą zostać przeprowadzone, to trzeba je zrobić - stwierdziła w rozmowie z TV Trwam premier. Beata Szydło odpowiedziała w ten sposób na pytanie jednego ze słuchaczy stacji, który zażądał, by Szydło pozostała na swoim stanowisku.

Wiele jednak wskazuje na to, że tak nie będzie. W trakcie rozmowy Szydło kilkukrotnie zapewniła, że jeśli o nią chodzi, oddaje się do dyspozycji prezesa PiS-u. - Wierzę w jego mądrość - powtarzała Szydło. - Ważne jest to, żeby u władzy byli ludzie, którzy realizują program dla Polski i Polaków - stwierdziła premier i dodała, że "czy to będzie robił ten, czy inny człowiek, jest mniej istotne".

Tyle odpowiedzi na pytania słuchaczy TV Trwam. Ci naciskali na premier bardzo stanowczo. Subtelniej tę kwestię podejmował prowadzący, klucząc wokół zaskakującego wpisu, który zamieściła na Twitterze premier.

d3113fa

Zgromadzenie Narodowe. Owacje dla premier Szydło

- Zmiany w rządzie są czymś naturalnym - odpowiedziała mu po długim wstępie Szydło. Dodała, że połowa kadencji to dobry okres na podsumowanie. Podkreśliła też, że sama zapowiedziała zmiany w rządzie i Polacy za długo na nie czekają.

Rozmowę z premier Beatą Szydło relacjonowaliśmy na żywo tu.

- Ja wierzę w mądrość prezesa Jarosława Kaczyńskiego - stwierdziła premier i dodała, że "najważniejsza jest Polska". - Przed nami jeszcze druga połowa meczu, musi być zespół zgrany - uznała.

Źródło: TV Trwam

d3113fa

Podziel się opinią

Share
d3113fa
d3113fa
Więcej tematów