Trwa ładowanie...

Beata Szydło dziękuje za wspólne dwa lata. To pożegnanie?

To już dwa lata - 13 listopada 2015 roku prezydent Andrzej Duda desygnował na stanowisko premier Beatę Szydło. Szefowa rządu przypomniała o tej dacie i podziękowała zarówno zwolennikom, jak i przeciwnikom. Niektórzy odebrali to jako pożegnanie.

Beata Szydło dziękuje za wspólne dwa lata. To pożegnanie?Źródło: PAP, fot: Jacek Turczyk
d3c9srb
d3c9srb

"13 listopada 2015 PAD desygnował mnie na premiera. Dziękuję za wspólne dwa lata. Życzliwym za wsparcie, krytykom za motywację" - napisała na Twitterze Beata Szydło.

Na ten wpis zareagowało bardzo wielu internautów. Pod postem premier pojawiło się wiele zdjęć z wiązankami kwiatów i podziękowań.

"Dziękujemy za minione dwa lata i życzymy Pani Premier, siły i wytrwałości do pracy na kolejne lata" - czytamy.

Nie zabrakło jednak również głosów krytyki. "Ale to nie PAD Panią desygnował" czy "Powołał Panią zgodnie z Konstytucją, której zarówno Pani i jak i Prezydent nie przestrzegacie. Szkoda" - napisali krytycy działań rządzącego ugrupowania.

Pojawiły się także pytania, o to czy nie jest to wpis pożegnalny przed zapowiadaną rekonstrukcją rządu, a Beata Szydło pogodziła się już ze swoim odejściem. "Pani Premier to brzmi jak pożegnanie? - mam nadzieję że się mylę!", "Ten tweet brzmi jak pożegnalny, zatem My również dziękujemy. I tak sporo Pani wytrzymała, wystarczy" - czytamy w komentarzach pod wpisem Beaty Szydło.

d3c9srb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c9srb
Więcej tematów