Trwa ładowanie...
d4hmdrd

Beata Mazurek odpowiada Markowi Belce: prostactwo i kompleksy

"Prostactwo i kompleksy" - tak rzeczniczka PiS Beata Mazurek skomentowała słowa Marka Belki. Były premier krytycznie odniósł się do wystawienia wicepremier Beaty Szydło, jako kandydatki PiS w eurowyborach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Mazurek odpowiada Markowi Belce
Beata Mazurek odpowiada Markowi Belce (East News, Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER)
d4hmdrd

- Beata Szydło to zdaje się, że ma problem z tym biciem się, bo jednak ta bitwa to się nie na posiedzeniu plenarnym odbywa, gdzie się odczytuje jakieś przygotowane wystąpienie. To też ważne, ale nie tam się rodzą kompromisy, tylko rodzą się w kuluarach, może nawet gdzieś w restauracji, gdzie trzeba się jakimś languagem posługiwać, że się tak wyrażę, komunikować się trzeba i to najlepiej bez tłumacza - skomentował start w wyborach do europarlamentu wicepremier Beaty Szydło w rozmowie z gazeta.pl były premier Marek Belka. - Jak ktoś jest, że tak powiem niemota, to przepraszam ale tam jego użyteczność jest minimalna - dodał.

Zobacz także: Listy wyborcze PiS. Siedmiu europosłów na aucie

Te słowa oburzyły rzeczniczkę PiS i wicemarszałek Sejmu Beatę Mazurek. "Jeśli pan Belka ma matkę, żonę i córkę to z pewnością mogą być dumne z jego szacunku do kobiet. Prostactwo i kompleksy. W środowisku Platformy takie zachowania stają się normą" - napisała na swoim profilu na Twitterze.

We wtorek Komitet Polityczny PiS zatwierdził liderów list wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Wśród nich znaleźli się m.in. Beata Szydło, Joachim Brudziński, Anna Zalewska, a także Beata Mazurek.

Zobacz także:PiS odsłonił listy. Ale część kandydatów nie ma szans na mandaty [Prognoza wyborcza]

d4hmdrd

Podziel się opinią

Share

d4hmdrd

d4hmdrd
Więcej tematów