Trwa ładowanie...

Beata Mazurek odpowiada Markowi Belce: prostactwo i kompleksy

"Prostactwo i kompleksy" - tak rzeczniczka PiS Beata Mazurek skomentowała słowa Marka Belki. Były premier krytycznie odniósł się do wystawienia wicepremier Beaty Szydło, jako kandydatki PiS w eurowyborach.

Share
Beata Mazurek odpowiada Markowi Belce: prostactwo i kompleksy
Źródło: East News, fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER
d36pane

- Beata Szydło to zdaje się, że ma problem z tym biciem się, bo jednak ta bitwa to się nie na posiedzeniu plenarnym odbywa, gdzie się odczytuje jakieś przygotowane wystąpienie. To też ważne, ale nie tam się rodzą kompromisy, tylko rodzą się w kuluarach, może nawet gdzieś w restauracji, gdzie trzeba się jakimś languagem posługiwać, że się tak wyrażę, komunikować się trzeba i to najlepiej bez tłumacza - skomentował start w wyborach do europarlamentu wicepremier Beaty Szydło w rozmowie z gazeta.pl były premier Marek Belka. - Jak ktoś jest, że tak powiem niemota, to przepraszam ale tam jego użyteczność jest minimalna - dodał.

Te słowa oburzyły rzeczniczkę PiS i wicemarszałek Sejmu Beatę Mazurek. "Jeśli pan Belka ma matkę, żonę i córkę to z pewnością mogą być dumne z jego szacunku do kobiet. Prostactwo i kompleksy. W środowisku Platformy takie zachowania stają się normą" - napisała na swoim profilu na Twitterze.

We wtorek Komitet Polityczny PiS zatwierdził liderów list wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Wśród nich znaleźli się m.in. Beata Szydło, Joachim Brudziński, Anna Zalewska, a także Beata Mazurek.

d36pane

Podziel się opinią

Share
d36pane
d36pane
Więcej tematów