Trwa ładowanie...
d33ustg

Beata Kempa: PO poniosła dzisiaj sromotną porażkę

Szefowa kancelarii premiera Beata Kempa powiedziała, że krytyka rządu we wniosku o wotum nieufności dla rządu premier Beaty Szydło nie była bolesna. - Ja po prostu nie mam co krytykować, bo tam nie ma co krytykować - mówiła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kempa: PO poniosła dzisiaj sromotną porażkę
(WP.PL)
d33ustg

W programie "Piaskiem po oczach" Kempa powiedziała, że wystąpienie lidera PO Grzegorza Schetyny było "bardzo słabe". - Nie było to porywające i charyzmatyczne przemówienie - zaznaczyła. Oceniła nie tylko słowa, które padły podczas debaty poprzedzającej głosowanie nad wnioskiem, ale także sam wniosek. - Jaki wniosek, takie przemówienie - podkreśliła.

- Wniosek o wotum był bardzo słaby, mało merytoryczny, kopiuj-wklej, jak to pani premier zauważyła - stwierdziła Kempa. Jej zdaniem nie zawierał żadnych elementów podsumowania rządów PiS, do których możnaby było się odnieść. - PO poniosła sromotną porażkę - dodała.

Posłanka wyraziła zadowolenie z możliwości zaprezentowania sukcesów rządu PiS. - Dzisiaj mogliśmy wreszcie powiedzieć naprawdę, czego dokonaliśmy. Bardzo się cieszymy, że znaleźliśmy te 21 miliardów złotych, których nie potrafiła znaleźć Platforma - zwróciła uwagę Kempa.

Przypomnijmy, że w piątek odbyło się głosowanie nad wnioskiem Platformy Obywatelskiej o wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło. Za wnioskiem było 174 posłów, przeciw - 238. To wystarczyło, by został odrzucony. Kandydatem na premiera był lider PO Grzegorz Schetyna.

Źródło: TVN24

d33ustg

Podziel się opinią

Share
d33ustg
d33ustg
Więcej tematów