Trwa ładowanie...
d9x1i7f

Bartłomiej Misiewicz znów bawi się w klubach. Tym razem w Toruniu

Były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej, który został odwołany ze stanowiska po serii kontrowersyjnych zachowań, znów bez problemu może bawić się w klubach. Jak widać na zdjęciach, do których dotarła Wirtualna Polska, Bartłomiej Misiewicz dalej korzysta z życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bartłomiej Misiewicz w klubie "Star" w Toruniu
Bartłomiej Misiewicz w klubie "Star" w Toruniu (WP.PL)
d9x1i7f

- To była impreza studencka. Bartłomiej Misiewicz przyszedł na nią z grupą swoich znajomych. Ponieważ dość szybko został rozpoznany, wiele osób zagadywało go i chciało robić sonie z nim zdjęcie - mówi WP menadżer toruńskiego klubu "STARS" Radosław Wnuk.

- Tak jak w przypadku wszystkich innych klientów chcieliśmy, aby czuł się w naszym klubie swobodnie. Dlatego zaproponowaliśmy mu oddzielną salę VIP, gdzie spędził dalszą część wieczoru - dodaje menadżer.

   WP.PL
(WP.PL)

O czwartkowej imprezie byłego urzędnika resortu obrony na swoim koncie na Twitterze informował również Arkadiusz Myrcha. Poseł Platformy Obywatelskiej napisał: "A kto w czwartek w #Toruń bawi w klubie ze studentami? Sam B.#Misiewicz 🍹🕺Musi się chłopak po szkole wyluzować 😉✌️Tylko czemu taki smutny...".

d9x1i7f

- Nie był smutny. Dobrze się bawił i wszystko było okej. Nasz klub to pierwsza dziesiątka klubów w Polsce i często odwiedzają nas gwiazdy i politycy - zapewnia Radosław Wnuk.

Przewodnik po błyskotliwej karierze Bartłomieja Misiewicza:

Impreza w Białymstoku

W styczniu "Fakt" opisał udział ówczesnego rzecznika MON na zabawie w klubie nocnym w Białymstoku. Wedle tabloidu Misiewicz podjechał na zabawę rządową limuzyną i stawiał wszystkim alkohol.

d9x1i7f

Opozycja złożyła doniesienie do prokuratury o możliwości nieuprawnionego wykorzystywania obstawy z Żandarmerii Wojskowej i służbowej limuzyny, ale prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa. Po tych wydarzeniach odsunięto jednak Misiewicza od pracy w resorcie obrony, a jego stanowisko przejęła major Anna Pęzioł-Wójtowicz.

Pożegnanie z PiS

Na początku kwietnia Jarosław Kaczyński poinformował, że Bartłomiej Misiewicz został zawieszony w prawach członka partii. Prezes PiS powołał też specjalną komisję ds. zbadania jego sprawy.

Było to związane z informacjami o zatrudnieniu byłego rzecznika MON w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Jak ujawniono, Misiewicz miał tam jako pełnomocnik zarządu zarabiać 50 tys. zł miesięcznie.

d9x1i7f

Kaczyński ostro na temat Bartłomieja Misiewicza:

Wróci na antenie Telewizji Republika?

Pod koniec kwietnia media w Polsce informowały, że Bartłomiej Misiewicz ma rozpocząć współpracę z Telewizją Republika. Sugerowano, że ma być odpowiedzialny za pozyskiwanie reklamodawców.

d9x1i7f

Członek zarządu stacji Tomasz Sakiewicz sprostował jednak, że chodzi o prowadzenie programu o obronności. Już niebawem Misiewicz może więc wrócić do życia publicznego jako jeden z autorów cotygodniowego programu "Magazyn wojskowy".

Medal na zachętę...

d9x1i7f

Podziel się opinią

Share
d9x1i7f
d9x1i7f
Więcej tematów