Trwa ładowanie...
d1bwab5
Barierki przed Sejmem. "Jak za czasów PRL"

Barierki przed Sejmem. "Jak za czasów PRL"

Służby rozstawiły barierki przed gmachem Sejmu, gdzie zaplanowano orędzie prezydenta Andrzeja Dudy przed Zgromadzeniem Narodowym. - Ta władza jest sparaliżowana strachem przed obywatelami - mówi Wirtualnej Polsce Marcin Kierwiński z PO, oceniając decyzję władz o odgrodzeniu parlamentu. Na miejscu był nasz reporter Klaudiusz Michalec.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1bwab5

Kierwiński zauważył, że nie nie jest to pierwsza taka sytuacja. - Przypomnijmy sobie te słynne miesięcznice, kiedy Jarosław Kaczyński każe na cały dzień wygrodzić szpaler, żeby spokojnie wygłosić swój seans nienawiści - stwierdził polityki opozycji.

- Ta władza boi się Polaków - dodał Kierwiński.

d1bwab5

Faktu ustawienia barierek w okolicach ul. Wiejskiej nie przeoczyli internauci i komentatorzy.

"Sejm zabarykadowany jak za PRL. Taki symboliczny prezent dla Narodu na 150. rocznicę urodziny Piłsudskiego i inauguracje debaty o 100 leciu niepodległości Polski" - napisał na Twitterze Jacek Nizinkiewicz z "Rzeczpospolitej".

O policjantach, którzy stoją na pobliskich ulicach poinformował też poseł Bartosz Arłukowicz. "Wszędzie policja. Nie wpuszczają nikogo na podstawie zarządzenia nie wiadomo kogo" - stwierdził, zamieszczając też zdjęcie.

d1bwab5

Podziel się opinią

Share

d1bwab5

d1bwab5
Więcej tematów