Azylanci molestowali nastolatki na basenie w Niemczech

Niemiecka policja zatrzymała dwóch migrantów pod zarzutem molestowania seksualnego nastolatek na pływalni w małym miasteczku na północy Niemiec. Ich ofiarą miało paść pięć dziewczyn w wieku od 12 do 14 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Azylanci molestowali nastolatki na basenie w Niemczech
(freeimages.com, Fot: LV)

Incydent wydarzył się miejscowości położonej ok. 50 kilometrów na północny wschód od Hamburga. Funkcjonariuszy wezwał ratownik, którego zaalarmowały napastowane nastolatki. Mężczyźni mieli dotykać je w miejsca intymne, kiedy wszyscy znajdowali się w wodzie.

Policja poinformowała, że zatrzymani mają 23 i 34 lata. Są podopiecznymi ośrodka dla azylantów w Bad-Oldesloe. Nie ujawniono ich narodowości.

Niemieckie media zauważają, że to nie pierwszy podobny przypadek. Pod koniec ubiegłego roku dyrekcja basenu w Bornheim zakazała wstępu azylantom po skargach na ich niewłaściwe zachowanie.

Z kolei pracownicy pływalni z Monachium opracowali ulotki - m.in. w języku arabskim i francuskim - z ostrzeżeniami przed molestowaniem. Zamieszczono tam zdjęcie przedstawiające rękę wyciągniętą w kierunku kobiety w bikini. Fotografię przekreślono na czerwono.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.