Trwa ładowanie...
d4afyhk

Awaria w oczyszczalni ścieków Czajka. Warszawiacy zadowoleni z działań Rafała Trzaskowskiego

70 proc. mieszkańców Warszawy jest zadowolona z działań prezydenta miasta po awarii w oczyszczalni ścieków Czajka. Dodatkowo 63 proc. uważa, że władze stolicy szybko zareagowały po uszkodzeniu kolektora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawiacy pozytywnie ocenili działania Rafała Trzaskowskiego po awarii w oczyszczalni ścieków Czajka
Warszawiacy pozytywnie ocenili działania Rafała Trzaskowskiego po awarii w oczyszczalni ścieków Czajka (East News, Fot: Jan Bielecki)
d4afyhk

O awarii kolektora w oczyszczalni ścieków Czajka, która spowodowała zrzut nieczystości do Wisły słyszało 98 proc. mieszkańców Warszawy. 85 proc. uważa, że usterka nie miała wpływu na jakość warszawskiej kranówki. Jedynie nieliczni stwierdzili pogorszenie walorów smakowych kranówki - wynika z sondażu Kantar Polska dla stołecznego ratusza.

63 proc. ankietowanych dobrze ocenia szybkość reakcji władz stolicy. Badani uważają również, że w kryzysowej sytuacji sprawdził się prezydent stolicy. 70 proc. warszawiaków twierdzi, że Rafał Trzaskowski zareagował dobrze. Pozytywnie oceniono również działania i szybkość reakcji władz kraju w obliczu awarii.

d4afyhk

Badanie przeprowadzono metodą wywiadu telefonicznego wspomaganego komputerowo (CATI), na reprezentatywnej próbie 1000 mieszkańców Warszawy w wieku 15 lat i powyżej. Próba była dobrana ze względu na płeć, wiek oraz dzielnicę zamieszkania. Badanie zostało przeprowadzone od 9 do 14 września.

Afera z Czajką. Paweł Rabiej o konsekwencjach wobec firmy, nie urzędników

Źródło: um.warszawa.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4afyhk

Podziel się opinią

Share
d4afyhk
d4afyhk
Więcej tematów