Trwa ładowanie...

Awantura w Sejmie. Błaszczak do Tuska: Oszukaliście wyborców

- W tym tygodniu mija 100 dni od powołania rządu koalicji 13 grudnia z Donaldem Tuskiem na czele. Dziś Tusk jest nieobecny, a chciałem zapytać, gdzie są konkrety, które obiecywał Tusk. To nie 100 konkretów, tylko 100 kłamstw. Oszukaliście wyborców (...) Do roboty! - krzyczał Mariusz Błaszczak w Sejmie.

Burzliwy dzień w Sejmie. Błaszczak krzyczy z mównicyBurzliwy dzień w Sejmie. Błaszczak krzyczy z mównicyŹródło: Licencjodawca, fot: Piotr Nowak
d422sre
d422sre

Trwa burzliwy dzień w Sejmie. Głos zabrał między innymi Mariusz Błaszczak. Z mównicy padły ostre słowa. - W tym tygodniu mija 100 dni od powołania rządu koalicji 13 grudnia z Donaldem Tuskiem na czele. Dziś Tusk jest nieobecny, a chciałem zapytać, gdzie są konkrety, które obiecywał Tusk. To nie 100 konkretów, tylko 100 kłamstw. Oszukaliście wyborców (...) Do roboty! - krzyczał poseł.

Na mównicę wszedł też Jakub Rutnicki z Koalicji Obywatelskiej. Polityk zaatakował Mariusza Błaszczaka. - Wiecie, jaką ma Błaszczak wiarygodność? 0,5 proc. bo tyle załatwił pieniędzy, jeżeli chodzi o produkcję polskiej broni - mówił polityk KO. Na sali rozległy się krzyki.

Obrady Sejmu

W trakcie posiedzenia Sejmu odbędzie się m.in. pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o mniejszościach narodowych i etnicznych oraz o języku regionalnym oraz niektórych innych ustaw.

d422sre

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Suski wtargnął na komisję? "Jak taki trochę gówniarz w piaskownicy"

Zaplanowano także informację rządu dotyczącą możliwości popełnienia przestępstwa z art. 231 Kodeksu karnego przez premiera oraz ministra ds. europejskich, polegającego na zaniechaniu urzędniczym, które doprowadziło do bezpowrotnej utraty przez Polskę zaliczki z Krajowego Planu Odbudowy w kwocie 4,7 mld euro.

d422sre
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d422sre
Więcej tematów