Trwa ładowanie...
d41s24f

Awantura w PE. Beata Szydło krzyczała na Radosława Sikorskiego. Jest wideo

W Parlamencie Europejskim doszło do ostrej wymiany zdań między Beatą Szydło a Radosławem Sikorskim. Była premier podniosła głos: "Jest pan kłamcą". Wszystko nagrały kamery.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PE. Awantura między Beatą Szydło a Radosławem Sikorskim
PE. Awantura między Beatą Szydło a Radosławem Sikorskim (Twitter)
d41s24f

W środę w Parlamencie Europejskim trwała debata nad praworządnością w Polsce, w trakcie której europosłanka Beata Szydło przekonywała, że "Polska jest krajem praworządnym, a wymiar sprawiedliwości nie został zreformowany, dlatego jest reliktem komunizmu". Zapewniała, że zmiany wprowadzane przez jej partię są zgodne z konstytucją.

Na jej słowa ostro zareagował Radosław Sikorski. Stwierdził między innymi, że to właśnie Szydło jest osobą, która wydała postanowienie, aby nie publikować wyroku TK. Mówił także, że nie jest bezstronna, gdyż to w jej sprawie "toczą się przypadki, takie jak 26 przesłuchań Bogu ducha winnego Sebastiana K." - Sugeruję zejście z drogi łamania konstytucji - powiedział. Między nim a byłą premier doszło do agresywnej wymiany zdań.

d41s24f

- Pan Sikorski skłamał. Powinnam pana podać do sądu. Przeciwko mnie nie toczą się żadne postępowania sądowe. Niech pan czyta ze zrozumieniem. Jest pan kłamcą i jest pan niegodny tego, żeby mieć mandat z nadania Polaków - krzyczała Szydło na Sikorskiego.

Sytuacja wywołała oczywiście lawinę komentarzy w mediach społecznościowych.

d41s24f

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Kontrowersyjny występ Korwina-Mikkego w rosyjskiej TV. Bezwzględny komentarz Sienkiewicza

d41s24f

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d41s24f

d41s24f
d41s24f
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów