Trwa ładowanie...

Australia: makabryczna zbrodnia, nie żyje pięć osób

W domu na przedmieściach Perth, w Australii Zachodniej, odnaleziono ciała matki, babci oraz trojga dzieci. W sprawie makabrycznej zbrodni zatrzymano już podejrzanego, 24-letniego partnera kobiety i ojca dzieci.

Share
Australia: makabryczna zbrodnia, nie żyje pięć osób
Źródło: iStock.com
df35djc

Perth: makabryczna zbrodnia. Nie żyje cała rodzina

Jak poinformowała australijska policja, do makabrycznego odkrycia doszło zaraz po tym jak na oddalony o 1400 km od Perth posterunek zgłosił się mężczyzna - partner i ojciec zamordowanych. To on przekazał funkcjonariuszom wszystkie informacje o miejscu zbrodni. W domu na przedmieściach Perth policjanci odkryli zwłoki pięciu osób: trzyletniej dziewczynki Charlotte, dwuletnich bliźniaczek Alice i Beatrice, a także ich matki Mary Queen i babci Beverly.

W poniedziałek, 24 letni partner matki dziewczynek został oskarżony o dokonanie pięciu morderstw. Jak podała policja, wszystkie ofiary zginęły od ciosów zadanych tępym narzędziem i nożem.

df35djc

Jak donosi policja sprawca dokonał mordu 3 września, następnie kilka dni spędził w domu razem ze swoimi ofiarami. Na posterunku policji zjawił się dopiero w niedzielę.

Społeczność Australii jest wstrząśnięta tą makabryczną zbrodnią – niestety nie jest to pierwsze tego typu morderstwo w ostatnim czasie. Dwa miesiące temu w Perth zamordowano matkę i dwójkę jej dzieci, a w maju w Osmington mężczyzna zabił swoją sześcioosobową rodzinę, a na końcu sam popełnił samobójstwo.

df35djc

Podziel się opinią

Share
df35djc
df35djc
Więcej tematów