Trwa ładowanie...
d4m3fcp
Audyt rządów PO-PSL. Karczewski: PO kłamała, że Polska była zieloną wyspą, a Donald Tusk kłamał mówiąc, że wprowadzi euro

Audyt rządów PO-PSL. Karczewski: PO kłamała, że Polska była zieloną wyspą, a Donald Tusk kłamał mówiąc, że wprowadzi euro

Polska ma się dobrze, bo Polacy bardzo ofiarnie i dobrze pracują, no prawie wszyscy. Audyt był potrzebny, obiecywaliśmy i mówiliśmy, że go przedstawimy. Jednym się to podobało, innym nie. Uważam, że ubarwienia podczas wystąpień może nie były zbyt wyszukane, ale były dobre. Przez 8 lat byliśmy w opozycji, śledziliśmy, patrzyliśmy, co robi PO, bo taki jest obowiązek opozycji. PO robiła z państwem, co chciała i oszukiwała społeczeństwo - powiedział w #dziejesienazywo marszałek Senatu Stanisław Karczewski (PiS).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4m3fcp

- PO kłamała, że Polska była zieloną wyspą, a Donald Tusk kłamał mówiąc, że wprowadzi euro. Z nikim tego nie ustalił, zaskoczył nawet swojego ministra finansów. Nie wolno doraźnie mówić tego, czego oczekują widzowie. To była nieuczciwość. Jeżeli polityk mówi, że nie będzie podwyższenia wieku emerytalnego, a później go podwyższa, to znaczy, że oszukał swoich wyborców - wyjaśnił polityk.

Dodał, że zaskoczyły go "nierzetelne, śmieszne i histeryczne reakcje polityków PO". - Jak chociażby pana Sikorskiego. Wyjątkowo żenujące określenia, nieprzystające człowiekowi, który skończył wyższe studia i to poza granicami, na renomowanej uczelni. Nie powinien tak się wyrażać. To jest po prostu chamstwo, on się skompromitował tym, co napisał do konstytucyjnego ministra - wyjaśnił.

d4m3fcp

Podziel się opinią

Share
d4m3fcp
d4m3fcp
Więcej tematów