Trwa ładowanie...
dlu3lny

Ataki na Tomasza Grodzkiego. Raper Łona reaguje

Od kiedy został marszałkiem Senatu, pod jego adresem padają oskarżenia. Tomasz Grodzki ma jednocześnie wielu obrońców. W takim charakterze wystąpił też raper Adam Zieliński, znany jako "Łona".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łona zareagował na "nagonkę" na Tomasz Grodzkiego
Łona zareagował na "nagonkę" na Tomasz Grodzkiego (East News)
dlu3lny

"W związku z bezprecedensową nagonką na profesora Grodzkiego, czuję się zobowiązany zabrać głos" - podkreśla Adam Zieliński "Łona". Raper, producent muzyczny i prawnik przesłał do redakcji "Gazety Wyborczej" oświadczenie w sprawie.

Jak podkreśla, "nie mam ani wiedzy, ani kompetencji, by rozstrzygać o słuszności zarzutów" stawianych wobec Grodzkiego. - Z całą pewnością mam jednak prawo - i także obowiązek - by opowiedzieć o moim osobistym doświadczeniu - zaznacza Łona.

I wraca do sprawy sprzed 10 lat. - U mojej mamy wykryto raka płuc. Lekarze mieli kłopot z oceną stanu choroby; kręcili nosem, bagatelizowali sprawę, doradzali, by poczekać. Prof. Grodzki przeciwnie; jako jedyny zbadał mamę rzetelnie i odkrył, że nowotwór jest w skrajnie niebezpiecznym stadium. Skierował pacjentkę na natychmiastowy zabieg, dzięki czemu najpewniej uratował jej życie - pisze Zieliński.

dlu3lny

ZOBACZ: Wybory prezydenckie 2020. Burza wokół spotu Szymona Hołowni. Bogdan Zdrojewski komentuje

I podkreśla, że nie było mowy ani o "znajomościach" ani o "łapówkach". Choć komplementuje Grodzkiego, zaznacza, że do stawianych marszałkowi zarzutów "podchodzi z rezerwą". - Bez rezerwy podchodzę za to do toczącej się przeciw niemu wojny medialnej - nagonka jest zawsze zła, szczucie jest zawsze haniebne. Zwłaszcza gdy mówimy o człowieku, który tak poważnie traktuje przysięgę Hipokratesa" - zauważa Łona.

Raper odniósł się też do artykułu o Grodzkim, który ukazał się w "Najwyższym Czasie!". - Włosy stanęły mi dęba. To nie do zaakceptowania - podkreślił w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Przeczytaj również:
Burza wokół Tomasza Grodzkiego. "Wziął 3 tys. zł. Powiedział, że przywieźliśmy trupa"
Tomasz Grodzki zapowiada walkę. "Nie daruję tym, którzy mnie tak krzywdzą"

Źródło: "Gazeta Wyborcza"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dlu3lny

Podziel się opinią

Share
dlu3lny
dlu3lny
Więcej tematów