Trwa ładowanie...
d9aa8ig

Atak na ratownika medycznego. Złamano mu nos dzień przed urlopem

Ratownicy medyczni z Sosnowca zostali wezwani do mężczyzny z krwawiącą raną. Mężczyzna dał założyć sobie opatrunek, ale w trakcie jazdy do szpitala postanowił go zdjąć. Gdy ratownik chciał go poprawić, został zaatakowany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ratownicy zatrzymali ambulans, by poprawić mężczyźnie opatrunek
Ratownicy zatrzymali ambulans, by poprawić mężczyźnie opatrunek (PAP, Fot: Piotr Polak)
d9aa8ig

- Poczułem ból i krew na twarzy – powiedział w rozmowie z portalem dziennikzachodni.pl ratownik medyczny Rejonowego Pogotowia Ratunkowego w Sosnowcu. W unieruchomieniu agresywnego mężczyzny pomógł mu kolega.

- Wezwaliśmy patrol policji, który przyjechał po chwili. Pacjent został powtórnie zaopatrzony i w eskorcie policji dotarł do szpitala – dodał. Ratownikiem zajął się lekarz. Skierowano go na Oddział Laryngologiczny Szpitala Wojewódzkiego w Sosnowcu. Diagnoza: złamany nos. Mężczyzna kończył swój ostatni dyżur przed urlopem.

d9aa8ig

Policja wszczęła w tej sprawie dochodzenie.

Zobacz także: Armagedon na ulicach Zakopanego i w drodze nad Morskie Oko. Tak źle jeszcze nie było

Ambulans stanął. Wtedy mężczyzna uderzył ratownika w twarz

Zespół ratowników medycznych Rejonowego Pogotowia Ratunkowego w Sosnowcu przyjechał do mężczyzny z "raną ciętą głowy", jak przekazał dyspozytor, w nocy z soboty na niedzielę 11 sierpnia o godz. 22.55. Czuć było od niego alkohol.

d9aa8ig

Rannego opatrzono i umieszczono w karetce. W trakcie jazdy zdjął opatrunek i z rany zaczęła płynąć krew. Ambulans zatrzymał się i mężczyzna wyszedł, by pomóc mu go poprawić. Wtedy został zaatakowany.

Źródło: dziennikzachodni.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d9aa8ig

Podziel się opinią

Share

d9aa8ig

d9aa8ig
Więcej tematów