Trwa ładowanie...
d8bqf2g

Atak na homoseksualistę w metrze. Kazali mu przeprosić za to, że jestem gejem

Dwóch mężczyzn zaatakowało nastolatka w jednym z pociągów londyńskiego metra. Sprawcy zaczęli podduszać go i grozić nożem po to, aby przeprosił za swoją orientację seksualną. 19-latek miał na sobie sukienkę, ponieważ tamtego dnia jechał na przebieraną imprezę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Atak na 19-latka. Napastnicy kazali mu przeprosić za swoją orientację seksualną
Atak na 19-latka. Napastnicy kazali mu przeprosić za swoją orientację seksualną (Twitter/BTP London)
d8bqf2g

Jak podają brytyjskie media dwóch napastników dostrzegło chłopaka w damskim stroju w towarzystwie znajomych. Agresywni mężczyźni podeszli do niego i zażądali przeproszenia za to, że jest gejem. Gdy nastolatek im odmówił, to rzucili się na niego, zaczęli podduszać i grozić nożem. Po zatrzymaniu się metra na najbliższej stacji większość ludzi wyszła z pociągu i wtedy doszło do bójki. W wyniku zdarzenia została ranna 25-letnia kobieta, która została brutalnie popchnięta na ziemię.

Policja opublikowała wizerunki napastników i prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą posiadać informacje na ich temat. „Przestępstwa nienawiści nie będą tolerowane przez brytyjską policję transportową. Wierzymy, że każdy ma prawo do bezpiecznej podróży” - napisano w policyjnym oświadczeniu.

d8bqf2g

Podziel się opinią

Share
d8bqf2g
d8bqf2g
Więcej tematów