Trwa ładowanie...
d4021t3

Arystokrata chce, aby córka zmieniła płeć. To jedyny sposób na to, aby odziedziczyła tytuł

Brytyjski arystokrata przywiązany do szlacheckiego tytułu swojej rodziny bardzo chciałby przekazać go swojemu dziecku. Niestety mężczyzna posiada same córki przez co, zgodnie z brytyjskim prawem dziedziczenia, tytuł przechodzi na młodszego brata ojca. W związku z tym arystokrata wpadł na zaskakujący pomysł i próbuje nakłonić córkę do zmiany płci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roderick Balfour chce, aby jego córka zmieniła płeć po to, żeby móc jej przekazać szlachecki tytuł
Roderick Balfour chce, aby jego córka zmieniła płeć po to, żeby móc jej przekazać szlachecki tytuł (East News, Fot: hotography/REX/Shutterstock)
d4021t3

68-letni Roderick Francis Arthur Balfour, piąty hrabia w rodzinie, za wszelką cenę chce przekazać tytuł swojej córce lady Willi Franks. Arystokrata dobrze prześwietlił zapisy prawne i znalazł ustawę z 2004 roku, która reguluje sytuację prawną osób transseksualnych.

Balfour próbuje teraz namówić jedną z czterech córek do zmiany płci i wierzy, że gdy ta ogłosi publicznie swoją decyzję, to będzie mogła przejąć po nim szlachecki tytuł. Hrabia traktuje obowiązujące w Wielkiej Brytanii prawo dziedziczenia jest przestarzałe i chce, aby w końcu je zmieniono. "Z pewnością nadszedł czas, byśmy mogli wybrać swoich następców bez względu na to jaka jest, jaka była czy jaka będzie ich płeć" - powiedział Roderick Francis Arthur Balfour.

W Wielkiej Brytanii tylko 1 procent społeczeństwa nosi tytuły szlacheckie co może być jednym z powodów, dla których władze tego kraju nie przywiązują zbyt dużej uwagi do kwesti podniesionej przez Balfoura.

źródło: rt.com.

d4021t3

Podziel się opinią

Share
d4021t3
d4021t3
Więcej tematów