Trwa ładowanie...
d2qqhls
Apel u Baranowskiej: PiS wykorzystuje aborcję do tego, by przykryć brak decyzji ws. CETA

Apel u Baranowskiej: PiS wykorzystuje aborcję do tego, by przykryć brak decyzji ws. CETA

• - Będę głosował za ochroną życia - zapowiedział Piotr Apel z Kukiz'15 • Gość Kamili Baranowskiej w programie WP rozmowa dodał, że w jego klubie nie ma dyscypliny partyjnej • Apel: PiS wykorzystuje aborcję do tego, by przykryć swój w zasadzie brak decyzji ws. CETA • - Za chwilę będziemy mieli ACTA w Polsce i to przez PiS - dodał
Share
d2qqhls

- Zbliża się debata nad dwoma projektami dotyczącymi ustawy aborcyjnej - jej zaostrzenia oraz liberalizacji. Piotr Apel, zapytany przez Kamilę Baranowską w programie WP rozmowa, czy klub Kukiz'15 będzie miał dyscyplinę w tej sprawie, odpowiedział: "Oczywiście, że nie".

- W ogóle nie mamy dyscypliny, tym bardziej w sprawach tego typu. Ja będę głosował za ochroną życia - zapowiedział Apel. - Mam przykrą obserwację - to nie są projekty nowe, są wrzucone do Sejmu, w momencie kiedy w piątek będzie decyzja ws. CETA - umowy międzynarodowej, która jest naprawdę ważna. Na Zachodzie są protesty, a w Polsce w ogóle się o tym nie mówi - dodał poseł Kukiz'15.

d2qqhls

- Jedynym ugrupowaniem, które podnosi ten problem, jest Kukiz'15. I przykre jest to, że PiS wykorzystuje aborcję do tego, by przykryć swój w zasadzie brak decyzji w zakresie tej umowy - mówił Piotr Apel. - Groźnej dla rolników, przedsiębiorców, sektora chemicznego i dla konsumentów, którzy nie chcą być podsłuchiwani. Bo to kolejna odsłona ACTA, przed którym dwa lata temu był w Polsce wielki ruch protestu. Za chwilę będziemy mieli ACTA w Polsce i to przez PiS - dodał.

Zobacz cały odcinek programu "WP rozmowa":

d2qqhls

Podziel się opinią

Share
d2qqhls
d2qqhls
Więcej tematów