Trwa ładowanie...
d4jsjaq

Antoni Macierewicz przesłuchany przez prokuratorów. Chodzi o obciążającą go książkę

Szef MON został przesłuchany przez prokuratorów. To efekt złożenia przez niego zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa. Miał się tego dopuścić Tomasz Piątek, autor książki "Macierewicz i jego tajemnice".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Okładka książki "Macierewicz i jego tajemnice"
Okładka książki "Macierewicz i jego tajemnice" (Materiały prasowe, Fot: Arbitror)
d4jsjaq

Antoni Macierewicz stawił się w środowe przedpołudnie w warszawskiej Prokuraturze Okręgowej - podał portal Niezależna.pl. Informacje potwierdził reprezentujący szefa MON Andrzej Lew-Mirski, jak i rzecznik prokuratury. - O godzinie 10 takie przesłuchanie miało miejsce, jako świadka w charakterze zawiadamiającego - powiedział Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Tego o Antonim Macierewiczu mogłeś nie wiedzieć

Na razie nie wiadomo jeszcze, czy prokuratorzy zdecydują się wszcząć śledztwo - na razie prowadzą czynności sprawdzające. Prokuratura nie zdradza kiedy podejmie decyzję, ani jakie czynności zamierza jeszcze przeprowadzić.

Zawiadomienie, które złożyłAntoni Macierewicz, dotyczy Tomasza Piątka i jego bestsellerowej książki. W wydawnictwie "Macierewicz i jego tajemnice" dziennikarz opisuje niejasne powiązania łączące szefa polskiego MON z rosyjskimi służbami i mafią. - Wszystko jest udokumentowane i wielokrotnie sprawdzone - mówił Piątek w rozmowie z WP.

Źródło: Niezależna.pl

d4jsjaq

Podziel się opinią

Share
d4jsjaq
d4jsjaq
Więcej tematów