Trwa ładowanie...
d487t5x

Antoni Macierewicz o wielkim niebezpieczeństwie. Wymienia m.in. tęczową rewolucję

Polityk PiS przestrzega, że Polska znalazła się "w największym niebezpieczeństwie od dziesiątków lat". Jego zdaniem atak na nasz kraj ma przybierać na sile. Antoni Macierewicz apeluje do Polaków, aby "organizowali się w obronie przed tęczową zarazą".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antoni Macierewicz: Polska obiektem ataków, które będą przybierać na sile
Antoni Macierewicz: Polska obiektem ataków, które będą przybierać na sile (ONS, Fot: Pawel Kibitlewski)
d487t5x

Antoni Macierewicz zabrał głos ws. protestów po wyroku TK ws. aborcji ze względu na wady płodu. W długim wpisie opatrzonym hasztagiem: "Życie niemowląt ma znaczenie" przekonuje, że obecnie najważniejszym zadaniem nas wszystkich jest obrona Polski. Poseł PiS uważa, że nasz kraj znalazł się "w największym niebezpieczeństwie od dziesiątków lat". Wszystko za sprawą "skoncentrowanego ataku sił postkomunistycznych", których celem ma być zlikwidowanie niepodległości Polski.

Antoni Macierewicz: Polska obiektem ataków, które będą przybierać na sile

Były szef MON wspomina o "tęczowej rewolucji, która atakuje społeczeństwo, życie rodzinne, kościół, wartości chrześcijańskie i naszą tradycję narodową". "Polska jako najsilniejszy w Europie bastion wartości chrześcijańskich i narodowych jest obiektem ataku, który będzie przybierał na sile" - dodaje Macierewicz. Jego zdaniem decyzje wyborcze od 2015 r. pokazują, że Polacy pragną kształtowania naszego państwa właśnie o tradycję narodową i wartości chrześcijańskie.

d487t5x

Przeczytaj: Awantura w Sejmie. Antoni Macierewicz wkracza do akcji

Polityk PiS wymienia w mediach społecznościowych zadania, które trzeba zrealizować bez względu na opcje polityczne i poglądy ideowe. Twierdzi, że trzeba w tym obszarze wesprzeć rząd Zjednoczonej Prawicy i stworzyć powszechny ruch społeczny "wymuszający realizację woli narodu". "Zbyt często zatrzymywaliśmy budowę polskiej siły w pół drogi i zgadzaliśmy się na bezkarność zdrajców i wrogów ojczyzny" - kontynuuje Macierewicz.

Były szef MON apeluje o "obronę przed tęczową zarazą"

Na koniec szef komisji smoleńskiej zwraca się z odezwą do Polaków, by "organizowali się w obronie przed tęczową zarazą" dla budowy niepodległego i sprawiedliwego kraju. Macierewicz sugeruje zakładanie kół, klubów, stowarzyszeń i instytucji broniących Polski oraz wspierających konieczne reformy, które gwarantują, że "przyjęte zobowiązania wyborcze zostaną zrealizowane".

Przeczytaj również: Protest rolników. Taczka z obornikiem w biurze poselskim Antoniego Macierewicza

d487t5x

Strajk Kobiet. Magdalena Biejat zszokowana komentarzem Antoniego Macierewicza

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d487t5x

Podziel się opinią

Share
d487t5x
d487t5x
Więcej tematów