Trwa ładowanie...

Anna Mierzyńska odchodzi z PO. "Nadal najbliżej mi do Platformy"

Była szefowa podlaskiego biura Platformy Obywatelskiej Anna Mierzyńska zrzekła się członkostwa w partii. Podkreśla jednak, że między nią a ugrupowaniem nie ma żadnego konfliktu.

Share
Anna Mierzyńska odchodzi z PO. "Nadal najbliżej mi do Platformy"
Źródło: PAP
d41npw7

Anna Mierzyńska do marca 2016 roku była dyrektorką podlaskiego biura Platformy Obywatelskiej. Kierowała również biurem poselskim posła PO Roberta Tyszkiewicza. W 2014 roku startowała w wyborach samorządowych z listy PO.

Jak pisze o sobie Mierzyńska, "badawczo zajmuje się metodami dezinformacji stosowanymi w sieci", a także "analizuje przestrzeń polskiej komunikacji społecznej i politycznej". Na jej Twitterze czytamy, również, że specjalizuje się w "marketingu sektora publicznego". Niedawno Mierzyńska wypowiadała się na temat rzekomego użycia botów w kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy. Mimo wyjaśnień członków sztabu prezydenta, była członkini PO przekonywała, że ludzie Dudy z pewnością użyli fałszywych kont.

d41npw7

"Informacyjnie dla zainteresowanych: dziś z przyczyn stricte zawodowych złożyłam rezygnację z członkostwa w Platformie Obywatelskiej. Przy czym nie zmieniłam poglądów politycznych, nie zamierzam wiązać się z żadnym innym ugrupowaniem oraz nadal najbliżej mi do Platformy" - czytamy na Twitterze Anny Mierzyńskiej.

Zobacz także: Patryk Jaki: na Warszawę trzeba patrzeć jak na firmę

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d41npw7

Podziel się opinią

Share
d41npw7
d41npw7
Więcej tematów