Trwa ładowanie...
Anna Fotyga: Michał Kamiński zdradził Lecha Kaczyńskiego
x-news/TVN 24

Anna Fotyga: Michał Kamiński zdradził Lecha Kaczyńskiego

- Michał Kamiński w zależności od tego, jakiego ma pana, tak się zachowuje. Był najbardziej oddanym, jak służył prezydentowi Kaczyńskiemu, potem bez żadnego problemu zdradził jego pamięć i zdradził jego brata. Michał Kamiński jest osobą, która swoją pozycję wykorzystuje do celów merkantylnych – stwierdziła w TVN24 posłanka PiS Anna Fotyga.
Share
d27jf3v

- Każdy materiał wydawany przez partię musi mieć sygnaturę „materiał wyborczy”. To nie był żaden spot wyborczy, to było zaproszenie na uroczystości poświęcone upamiętnieniu katastrofy smoleńskiej, a przede wszystkim jej ofiar – Anna Fotyga skomentowała kontrowersje wokół materiału Prawa i Sprawiedliwości.

- Unia Europejska powinna wykazać jedność ws. Ukrainy. Po pierwsze, zakomunikować Federacji Rosyjskiej, że jest znacznie więcej niż 18 państw i nie można wykluczać żadnego państwa z dyskusji. Zachód powinien się najpierw porozumieć, zanim zacznie rozmawiać z Rosją i rozmawiać z Rosją w porozumieniu, wspólnie i z uwzględnieniem interesów całej grupy państw Unii Europejskiej – stwierdziła Anna Fotyga w „Jeden na jeden”.

Źródło: TVN24

d27jf3v

Podziel się opinią

Share
d27jf3v
d27jf3v
Więcej tematów