Trwa ładowanie...
diceh26

Andrzej Duda przeprosił urażonych. Jerzy Owsiak: puste słowa

Jerzy Owsiak zareagował na słowa Andrzeja Dudy. Prezydent przeprosił "wszystkich, których uraził" w ciągu mijającej kadencji. Owsiak nie wierzy w dobre intencje głowy państwa. - To puste słowa - przekonywał założyciel WOŚP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jerzy Owsiak zareagował na słowa Andrzeja Dudy
Jerzy Owsiak zareagował na słowa Andrzeja Dudy (East News)
diceh26

Andrzej Duda zarówno w ostatnich dniach kampanii, jak i po jej zakończeniu wykonywał pojednawcze gesty. Z jednej strony przepraszał wszystkich, których uraził w minionych pięciu latach, z drugiej - zapewniał, że nie żałuje niczego, co powiedział w ciągu ostatnich tygodni.

Co prezydent powinien zrobić, by osoby, które na niego nie głosowały, uwierzyły w szczerość jego pojednawczych gestów? O to na antenie TOK FM pytany był Jerzy Owsiak. - Nie mam zielonego pojęcia. Jest to człowiek, który przez pięć lat w tym obszarze nie zrobił nic - powiedział założyciel WOŚP.

Andrzej Duda przeprosił urażonych. Jerzy Owsiak: puste słowa

Owsiak tłumaczył, że w ciągu całej kadencji prezydenta ani on, ani jego dobroczynna organizacja nie otrzymali pozytywnego sygnału od Andrzeja Dudy. - Jest Dzień Wolontariusza, są różne okazje, żeby powiedzieć: dziękujemy wam bardzo; fajnie, że robicie coś dla obywateli w tym kraju, że jest to sensowne, że ma to ręce i nogi - zauważył szef WOŚP.

diceh26

Zobacz też: "Wygrał w sposób niegodziwy". Mocne słowa o kampanii Dudy

- Nie chcę być posłańcem złej wiadomości, ale myślę, że to są puste słowa - ocenił Owsiak. O szacunek dla przedstawicieli mniejszości apelowała też córka prezydenta, Kinga.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

diceh26

Podziel się opinią

Share

diceh26

diceh26
Więcej tematów