Trwa ładowanie...
d3u1s80

Aleksandrów: 19-latek bił, kopał i podpalił swoją partnerkę. Kobieta nikomu się nie poskarżyła

W małej miejscowości w gminie Aleksandrów w woj. łódzkim rozegrały się sceny jak z horroru. 19-letni chłopak zbił i skopał swoją 36-letnią partnerkę. Potem oblał ją benzyną i podpalił. Zastraszona, ciężko ranna kobieta, nikomu się nie poskarżyła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oprawca spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie
Oprawca spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie (KWP Łódź)
d3u1s80

Był czwartek, 9 sierpnia. W jednym z domów jednorodzinnych w małej miejscowości w gminie Aleksandrów, 19-letni nietrzeźwy chłopak zaczął ubliżać swojej 36-letniej partnerce. Od słów szybko przeszedł do rękoczynów. Zaczął bić i kopać kobietę po całym ciele. Mimo że było południe, nikt nie zareagował na jej krzyki.

Rozzuchwalony mężczyzna wyciągnął za włosy swoją ofiarę na podwórko. Tam polał górną część jej ciała benzyną i rzucił w nią zapałką. Kobieta stanęła w ogniu.

d3u1s80

Z nieoficjalnych informacji WP wynika, że krzyki w końcu ściągnęły uwagę sąsiadów, otrzeźwiał także sam oprawca. Ugaszono ogień na 36-latce.

Kobieta była jednak tak zastraszona, że nie powiadomiła policji. Nie skorzystała też z pomocy lekarskiej.

O tym, co się wydarzyło policjanci dowiedzieli się dopiero po dwóch tygodniach. Ciężko ranna 36-latka początkowo podawała różne wersje zdarzenia, próbując osłaniac swojego oprawcę. Zabezpieczone na miejscu dowody, ślady i ostateczne zeznania pokrzywdzonej, a także opinia biegłego lekarza pozwoliły jednak ustalić prawdziwy przebieg zdarzenia.

Mężczyzna został zatrzymany 22 sierpnia. Prokurator Rejonowy w Opocznie przedstawił mu już zarzut usiłowania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Sąd zastosował wobec 19-latka trzymiesięczny areszt.

d3u1s80

Podziel się opinią

Share

d3u1s80

d3u1s80
Więcej tematów