Trwa ładowanie...

Aleksandrów: 19-latek bił, kopał i podpalił swoją partnerkę. Kobieta nikomu się nie poskarżyła

W małej miejscowości w gminie Aleksandrów w woj. łódzkim rozegrały się sceny jak z horroru. 19-letni chłopak zbił i skopał swoją 36-letnią partnerkę. Potem oblał ją benzyną i podpalił. Zastraszona, ciężko ranna kobieta, nikomu się nie poskarżyła.

Aleksandrów: 19-latek bił, kopał i podpalił swoją partnerkę. Kobieta nikomu się nie poskarżyłaŹródło: KWP Łódź
d63ahp6
d63ahp6

Był czwartek, 9 sierpnia. W jednym z domów jednorodzinnych w małej miejscowości w gminie Aleksandrów, 19-letni nietrzeźwy chłopak zaczął ubliżać swojej 36-letniej partnerce. Od słów szybko przeszedł do rękoczynów. Zaczął bić i kopać kobietę po całym ciele. Mimo że było południe, nikt nie zareagował na jej krzyki.

Rozzuchwalony mężczyzna wyciągnął za włosy swoją ofiarę na podwórko. Tam polał górną część jej ciała benzyną i rzucił w nią zapałką. Kobieta stanęła w ogniu.

Z nieoficjalnych informacji WP wynika, że krzyki w końcu ściągnęły uwagę sąsiadów, otrzeźwiał także sam oprawca. Ugaszono ogień na 36-latce.

d63ahp6

Kobieta była jednak tak zastraszona, że nie powiadomiła policji. Nie skorzystała też z pomocy lekarskiej.

O tym, co się wydarzyło policjanci dowiedzieli się dopiero po dwóch tygodniach. Ciężko ranna 36-latka początkowo podawała różne wersje zdarzenia, próbując osłaniac swojego oprawcę. Zabezpieczone na miejscu dowody, ślady i ostateczne zeznania pokrzywdzonej, a także opinia biegłego lekarza pozwoliły jednak ustalić prawdziwy przebieg zdarzenia.

Mężczyzna został zatrzymany 22 sierpnia. Prokurator Rejonowy w Opocznie przedstawił mu już zarzut usiłowania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Sąd zastosował wobec 19-latka trzymiesięczny areszt.

d63ahp6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d63ahp6
Więcej tematów