Trwa ładowanie...
dc6t50e

Aleksander Kwaśniewski: Według definicji prezesa PiS jestem nihilistą

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski ocenił, że Jarosław Kaczyński nie ma prawa mówić Polakom jak powinna wyglądać rodzina. Nazwał też prezesa PiS "zatwardziałym starym kawalerem".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksander Kwaśniewski.
Aleksander Kwaśniewski. (East News)
dc6t50e

- Każdy dobry Polak musi wiedzieć, jaka jest rola Kościoła, musi wiedzieć, że poza nim jest nihilizm - powiedział na konwencji PiS-u w Lublinie Jarosław Kaczyński.

- Według definicji prezesa jestem nihilistą, który 40 lat jest w jednym związku małżeńskim - skomentował w środę w TVN24 Aleksander Kwaśniewski. - Który starał się ludziom nie czynić krzywdy, a raczej robić to, co możliwe na korzyść ludzi. Który kieruje się mocnym moralnym kompasem w swoim życiu - dodał.

dc6t50e

Wieloletni działacz PZPR skrytykował także fakt, że Jarosław Kaczyński mówił niedawno o rodzinie, jako związku kobiety i mężczyzny oraz dzieciach.

- Kuriozalne jest to, iż takie definicje rodziny wygłasza zatwardziały stary kawaler, mówiąc najogólniej, to rodziny mają różne modele - stwierdził Aleksander Kwaśniewski.

Przekonywał także, że poparcie dla ruchów LGBT w Polsce rośnie. - Zrozumienie dla związków partnerskich jest dużo większe niż poparcie dla partii opozycyjnych – stwierdził.

Zobacz też: Kaczyński broni tradycyjnej rodziny. Radosław Fogiel i Joanna Mucha komentują

Źródło: TVN24

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dc6t50e

Podziel się opinią

Share

dc6t50e

dc6t50e
Więcej tematów