Trwa ładowanie...
mon

Ale awans! Sprzedawał rybki akwariowe, został prezesem fabryki materiałów wybuchowych

Niewyobrażalne wcześniej kariery dzisiaj już spowszedniały. Ale najnowszy awans w Polskiej Grupie Zbrojeniowej, która podlega Antoniemu Macierewiczowi, szokuje. Prezesem spółki produkującej materiały wybuchowe został właściciel firmy sprzedającej rybki i czyszczącej akwaria.

Share
Ale awans! Sprzedawał rybki akwariowe, został prezesem fabryki materiałów wybuchowych
Źródło: Facebook.com, Fot: MON
d3o0yfn

Państwowa firma Nitro-Chem z Bydgoszczy zajmuje się m.in. produkcją materiałów wybuchowych. Wchodzi w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej, podległej Antoniemu Macierewoczowi spółki, o której ostatnio głośno z powodu zatrudnienia ulubieńca mediów Bartłomieja Misiewicza. Firma ma nowego prezesa - poinformował "Express Bydgoski".

Formą produkującą materiały wybuchowe będzie teraz kierował... właściciel firmy akwarystycznej. Krzysztof Kozłowski jeszcze do niedawna sprzedawał rybki, jego firma zajmowała się też utrzymywaniem i czyszczeniem akwariów. - Przez kilkanaście lat sprawowałem też funkcje kierownicze w różnych firmach - broni się Kozłowski.

d3o0yfn

Wcześniej nowy prezes dołączył do rady nadzorczej, ale to jeszcze załoga przyjęła ze spokojem. Jednak kiedy postanowiono wyrzucić pracującego w firmie od 23 lat Tomasza Ptaszyńskiego, zaczęli martwić się o los firmy. Obrona szefa przez związkowców jest jednak ewenementem.

Za rządów PO Joanna Mucha zrobiła szefem Centralnego Ośrodka Sportu właściciela kilku firm, m.in. salonu fryzjerskiego. Politycy PiS aż czerwienieli z oburzenia. Dzisiaj mają na swoim koncie o wiele więcej znacznie bardziej szokujących awansów. Opinia publiczna powoli się do nich przyzwyczaja, co tylko upewnia polityków PiS, że mogą sobie pozwalać na kolejne.

d3o0yfn

Podziel się opinią

Share
d3o0yfn
d3o0yfn
Więcej tematów