Trwa ładowanie...

Ale awans! Sprzedawał rybki akwariowe, został prezesem fabryki materiałów wybuchowych

Niewyobrażalne wcześniej kariery dzisiaj już spowszedniały. Ale najnowszy awans w Polskiej Grupie Zbrojeniowej, która podlega Antoniemu Macierewiczowi, szokuje. Prezesem spółki produkującej materiały wybuchowe został właściciel firmy sprzedającej rybki i czyszczącej akwaria.

Ale awans! Sprzedawał rybki akwariowe, został prezesem fabryki materiałów wybuchowychŹródło: Facebook.com, fot: MON
d1nkn93
d1nkn93

Państwowa firma Nitro-Chem z Bydgoszczy zajmuje się m.in. produkcją materiałów wybuchowych. Wchodzi w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej, podległej Antoniemu Macierewoczowi spółki, o której ostatnio głośno z powodu zatrudnienia ulubieńca mediów Bartłomieja Misiewicza. Firma ma nowego prezesa - poinformował "Express Bydgoski".

Formą produkującą materiały wybuchowe będzie teraz kierował... właściciel firmy akwarystycznej. Krzysztof Kozłowski jeszcze do niedawna sprzedawał rybki, jego firma zajmowała się też utrzymywaniem i czyszczeniem akwariów. - Przez kilkanaście lat sprawowałem też funkcje kierownicze w różnych firmach - broni się Kozłowski.

Wcześniej nowy prezes dołączył do rady nadzorczej, ale to jeszcze załoga przyjęła ze spokojem. Jednak kiedy postanowiono wyrzucić pracującego w firmie od 23 lat Tomasza Ptaszyńskiego, zaczęli martwić się o los firmy. Obrona szefa przez związkowców jest jednak ewenementem.

d1nkn93

Za rządów PO Joanna Mucha zrobiła szefem Centralnego Ośrodka Sportu właściciela kilku firm, m.in. salonu fryzjerskiego. Politycy PiS aż czerwienieli z oburzenia. Dzisiaj mają na swoim koncie o wiele więcej znacznie bardziej szokujących awansów. Opinia publiczna powoli się do nich przyzwyczaja, co tylko upewnia polityków PiS, że mogą sobie pozwalać na kolejne.

d1nkn93
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nkn93
Więcej tematów