Trwa ładowanie...
d2sl0qa

Akcja CBŚP. Z Holandii zamiast butów przyjechały narkotyki

CBŚP przejęło przemyt narkotyków z Holandii. W zatrzymanej toyocie znaleźli 1900 szt. tabletek ecstasy, litr GHB (tysiąc tzw. kropli gwałtu) oraz prawie 3 kg amfetaminy. Większość środków odurzających kurier przewoził w pudełkach po butach.
Share
Zatrzymany w Warszawie narkotykowy "kurier" nie miał prawa jazdy
Zatrzymany w Warszawie narkotykowy "kurier" nie miał prawa jazdyŹródło: Policja, Fot: CBŚP
d2sl0qa

Na trop międzynarodowej grypy szmuglującej środki odurzające i psychotropowe policjanci z Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej wpadli kilka miesięcy temu. Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji z Białegostoku namierzyli przemycany towar na terenie województwa mazowieckiego i podlaskiego.

Policjanci ustalili, że kilkuosobowa grupa przestępcza będzie próbowała przewieźć znaczne ilości narkotyków z Holandii do Polski. Transport udało się zatrzymać w Warszawie - w zatrzymanej toyocie znaleziono 1900 szt. tabletek ecstasy, litr GHB (tysiąc tzw. kropli gwałtu) oraz prawie 3 kg amfetaminy. Towar znajdował się w pudełkach po butach - za fotelem pasażera i w bagażniku.

Zobacz nagranie z zatrzymania

d2sl0qa

Dwie osoby, w tym kierowca, który prowadził auto bez uprawnień, zostały aresztowane na trzy miesiące. Obie zostały przewiezione do Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Północ, gdzie usłyszały już zarzuty dokonania wewnątrzwspólnotowego nabycia znacznych ilości narkotyków.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Zobacz także: Obława CBŚP w Krakowie. Rozbity gang pseudokibiców

Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Daj znać przez dziejesie.wp.pl

d2sl0qa

Podziel się opinią

Share
d2sl0qa
d2sl0qa
Więcej tematów