Agata Duda "rozbawiła" osoby chore na autyzm. "Czujemy się szczęśliwi"

Pani prezydent eksponująca wystawiony język - to zachowanie nietypowe dla Pierwszej Damy. Ale nie od dziś wiadomo, że Agata Duda, z zawodu gemanistka, ma świetny kontakt z młodymi ludźmi. Tę cechę docenili autystyczni wolontariusze i pracownicy jednej z warszawskich kawiarni, którzy zostali zaproszeni do Pałacu Prezydenckiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Duda łatwo nawiązuje kontakt z młodzieżą
Agata Duda łatwo nawiązuje kontakt z młodzieżą (PAP, Fot: Tytus Żmijewski)
WP

- Cieszy mnie, jeśli coś dobrego da się zrobić - powiedziała na spotkaniu ekipy klubokawiarni "Życie jest fajne" Agata Duda. Lokal zatrudnia osoby z dysfunkcjami i zapewnia im, a także ich opiekunom, możliwość aktywności m.in. zawodowej i kulturalnej.

WP

Rozmowa prezydentowej i gości dotyczyła nowych projektów kulturalnych i społecznych, które mają niebawem mieć miejsce w klubokawiarni. Z relacji osób, które gościły w Pałacu, wynika, że spotkanie było bardzo udane. "Czujemy się zaszczyceni i wyróżnieni a także szczęśliwi i rozbawieni" - czytamy w opisie fotorelacji na Facebooku.

WP

Zdjęcia, które zamieszczono po spotkaniu, nie wyjaśniają co prawda, jakie słowa mogły wzbudzić ogólne zadowolenie. Ale niektóre z póz Dudy - już tak.

WP

Dorota Goldpoint pozytywnie ocenia styl Agaty Dudy

WP
WP