Trwa ładowanie...
d4a9q7i
d4a9q7i
x-news/TVN 24

Adam Hofman: Tusk musi przeprosić za politykę wobec Rosji i Niemiec. Wyszliśmy na świrów

PiS chce, aby Donald Tusk przyznał się do swoich błędów, związanych z polską polityką wobec Rosji i Niemiec. - W sytuacji, gdy potrzebował, dostał czystą kartę. Ale to nie oznacza, że Donald Tusk nie musi wyjść i rozliczyć się ze swojej infantylnej, naiwnej, dziecinnej polityki wobec Władimira Putina i Rosji. A także z kierunku niemieckiego w UE, który nie zapewnił nam bezpieczeństwa w strefie energetycznej - powiedział Adam Hofman.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4a9q7i

- Jeśli Donald Tusk bije w bęben sankcji, dostaje pełne poparcie od nas, przekonuje UE i kanclerz Merkel kiwa głową, a w tym czasie niemieckie firmy rosyjskim sprzedają polską koncesję, to wyszliśmy na świrów - wyjaśnia rzecznik PiS.

- Wybraliśmy Tuska, a i tak mamy wojnę przy naszych granicach. Donald Tusk jest podróbką Jarosława Kaczyńskiego w ostatnim czasie, a oryginał jest zawsze lepszy od podróbki. (...) Przez 7 lat mamy propagandę sukcesu, że Tusk jest poklepywany po plecach, a jak przychodzi co do czego, to realnie nie jest w stanie wymusić sankcji - dodał rzecznik Prawa i Sprawiedliwości w TVN24.

d4a9q7i

Podziel się opinią

Share
d4a9q7i
d4a9q7i