Trwa ładowanie...

Adam Hofman bierze pod lupę Patryka Jakiego: „Czy masz już plan B po przegranych wyborach?”

Czy Hanna Gronkiewicz-Waltz powinna dostać zarzuty, czy poseł Stanisław Pięta powinien wylecieć z PiS i wreszcie jak pokonać Rafała Trzaskowskiego – o to wszystko Adam Hofman pyta Patryka Jakiego. Trzeci odcinek autorskiego programu Hofmana „Gabinet Cieni” już o godz. 20.

Adam Hofman bierze pod lupę Patryka Jakiego: „Czy masz już plan B po przegranych wyborach?”Źródło: WP.PL, fot: .
d29zijm
d29zijm

Gospodarz programu, były rzecznik klubu i partii Prawo i Sprawiedliwość, jak mało kto zna tajniki polskiej polityki. Swego czasu to on był blisko "ucha prezesa", teraz przepytuje Patryka Jakiego, wielką nadzieję koalicji rządzącej na odbicie Warszawy z rąk Platformy Obywatelskiej.

Zadaje Jakiemu pytania, przed którymi większość polityków zależnych od Jarosława Kaczyńskiego, albo uciekłaby w jakieś dygresje, albo zbyła je milczeniem. Tak zrobiłaby większość, ale nie Patryk Jaki.

To, co mówi o kłopotach posła Stanisława Pięty czy zachowaniu posłów Prawa i Sprawiedliwości podczas protestu rodzin osób niepełnosprawnych, na pewno sprawi, że Jaki może spotkać się z ostrą krytyką ze strony klubowych kolegów.
Przy okazji rozmówcy zahaczają o piłkę nożną. I tu pada pytanie o liczbę tytułów mistrza Polski zdobytych przez Legię - zobacz, czy Jaki odrobił lekcję.

To kolejny - po dreszczowcu z udziałem Antoniego Macierewicza i ostrym spektaklu z Michałem Kamińskim - pasjonujący odcinek „Gabinetu Cieni”.

d29zijm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29zijm
Więcej tematów