Trwa ładowanie...

53-latek wpadł pod pociąg w Gołaszynie. Przechodził przez tory przy zamkniętych rogatkach

• W czwartek późnym popołudniem na przejeździe kolejowym w Gołaszynie w powiecie rawickim pociąg pospieszny potrącił mężczyznę przechodzącego przez tory
• 53-latek przechodził przez przejazd w czasie, gdy rogatki były opuszczone
• Z relacji świadków wynika, że mężczyzna mógł być pod wpływem alkoholu

Share
53-latek wpadł pod pociąg w Gołaszynie. Przechodził przez tory przy zamkniętych rogatkach
Źródło: WP.PL, fot: Zenon Kubiak
dynqju0

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek, 21 lipca około godz. 17:20. Pociąg pospieszny relacji Wrocław – Gdynia potrącił mężczyznę przechodzącego przez przejazd kolejowy w miejscowości Gołaszyn niedaleko Rawicza.

- Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 53-letni mieszkaniec Bojanowa wszedł na torowisko pod zamkniętymi rogatkami, maszynista kierujący składem kilkakrotnie dawał sygnały ostrzegawcze jednak pieszy nie zdążył odejść – relacjonuje Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

Przybyli na miejsce policjanci zbadali trzeźwość zarówno maszynistów pociągu jak i dyżurnego ruchu – wszyscy byli trzeźwi. Nie stwierdzono też jakichkolwiek innych nieprawidłowości ze strony pracowników kolei.

- Z relacji świadków wynika, że 53-latek zachowywał się tak jak by był nietrzeźwy, będzie to musiała potwierdzić sekcja zwłok – wyjaśnia Beata Jarczewska.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

dynqju0

Podziel się opinią

Share
dynqju0
dynqju0
Więcej tematów