Trwa ładowanie...
d3ni88l

3,5 roku więzienia dla pedofila - Adriana K., który próbował zgwałcić 9-latkę w Pile

Sąd Okręgowy w Poznaniu skazał 22-letniego Adriana K. na 3,5 roku więzienia za usiłowanie zgwałcenia 9-letniej dziewczynki. Dziecko uratował jeden z mieszkańców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
3,5 roku więzienia dla pedofila - Adriana K., który próbował zgwałcić 9-latkę w Pile
(WP.PL, Fot: Marcin Gadomski)
d3ni88l

Do zdarzenia doszło w połowie lutego na osiedlu TBS przy ul. Andersa w Pile. 22-letni Adrian K. siłą zaciągnął bawiącą się przed blokiem 9-latkę do opuszczonych koszar. Tam powalił ją na ziemię, uderzył i zaczął rozbierać.

Na szczęście tuż obok przechodził jeden z mieszkańców, który wystraszył pedofila. Mężczyzna zdołał uciec, ale policja zatrzymała go już następnego dnia. Badania zabezpieczonych na miejscy śladów DNA potwierdziły, że to Adrian K. napadł na dziewczynkę, której na szczęście nic poważnego się nie stało.

Proces mężczyzny trwał bardzo krótko. Początkowo oskarżony przyznał się do winy, ale później zmienił zdanie - twierdzi, że tylko uderzył dziewczynkę, ale nie zamierzał jej zgwałcić. Na gumce od leginsów dziewczynki znaleziono jednak jego materiał genetyczny.

d3ni88l

Podczas niejawnego ze względu na dobro dziecka procesu Sąd Okręgowy w Poznaniu skazał Adriana K. na karę 3,5 roku pozbawienia wolności, chociaż groziło mu nawet 15 lat więzienia. Przez 10 lat mężczyzna nie może też zbliżać się do swojej ofiary na odległość mniejszą niż 20 metrów. Sąd nakazał również, aby sprawca zapłacił skrzywdzonej przez siebie dziewczynce 20 tys. zł zadośćuczynienia.

Wyrok nie jest prawomocny - zarówno skazany, jak i prokuratura mogą złożyć apelację.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3ni88l

Podziel się opinią

Share
d3ni88l
d3ni88l