Trwa ładowanie...
d1tzwer

200 km/h przez skrzyżowanie na czerwonym świetle

Kto przejedzie w jednym kawałku z szybkością do 200 km na godzinę przez skrzyżowanie ulic przy czerwonych światłach, ten może wygrać nawet 5000 euro - oto "rosyjska ruletka" na ulicach Sofii, organizowana przez mafię i właścicieli kasyn gry.

d1tzwer

Sofijski dziennik "Standard" opisał zasady nowej gry hazardowej uprawianej na oczach mieszkańców stolicy Bułgarii w centrum, na najbardziej ruchliwych ulicach.

Prowadzący zakłady zawiadamiają chętnych o miejscu "gry" w ostatniej chwili SMS-ami lub w e-mailach, co utrudnia policji walkę z nową odmianą "rosyjskiej ruletki".

Reguły gry są proste: "zawodnikowi" nie wolno w żadnym momencie używać hamulców. Jeśli przejedzie cało i nie uszkadzając pojazdu przez skrzyżowanie - wygrana należy do niego.

- Kiedy potrzebuję pieniędzy, biorę udział w grze i wygrywam co najmniej 1500 euro, ale zdarzało się że organizatorzy wypłacali mi do 5000 euro - opowiedział "Standardowi" jeden z bułgarskich "kamikadze".

Taksówkarze, pytani przez dziennikarza "Standardu", opowiadają, że po zmroku unikają "pewnych skrzyżowań" w centrum miasta i to samo radzą zagranicznym turystom.

Według gazety, jedną z odmian "samochodowej ruletki" jest jazda z dużą szybkością "pod prąd" ulicami lub nawet wokół ronda na skrzyżowaniu.

d1tzwer
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tzwer
Więcej tematów