Trwa ładowanie...
dhpddox

20 tys. zł za "seks". Krystyna Pawłowicz pozywa Jurka Owsiaka za jego słowa Woodstocku

Posłanka PiS wytoczyła ciężkie działa przeciw Jurkowi Owsiakowi. Domaga się przeprosin, ukarania szefa WOŚP oraz zadośćuczynienia w wysokości 20 tys. złotych. Chodzi o słowa Owsiaka, które wypowiedział na Przystanku Woodstock: "niech pani spróbuje seksu. Poczuje panie motyle w brzuchu, rozluźnione plecy".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pozwy oczekują już na wyznaczenie terminu rozprawy
Pozwy oczekują już na wyznaczenie terminu rozprawy (PAP, Fot: Paweł Supernak)
dhpddox

O szczegółach procesów sądowych przeciwko Jurkowi Owsiakowi czytamy w "Super Expresie". Gazeta wyjaśnia, że chodzi o trzy pozwy do sądu: dwa cywilne i jeden karny (za znieważenie).

Krystyna Pawłowicz chce ukarania szefa WOŚP za słowa, które rzucił ze sceny Przystanku Woodstock. "Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach i przez to może się też w głowie poukładać" - mówił wtedy Owsiak. Wprawdzie przeprosił on później Pawłowicz, ale nie zostały one przyjęte.

dhpddox

"Strony nie podjęły próby mediacji"

Posłanka PiS nie chciała także załatwić sprawy polubownie. - Informuję, iż strony nie podjęły próby mediacji lub innego pozasądowego rozwiązania sporu z uwagi na fakt, iż w ocenie powódki działania takie nie przyniosłyby spodziewanych skutków - napisał pełnomocnik Pawłowicz mec. Artur Wdowczyk. Pozwy oczekują już na wyznaczenie terminu rozprawy.

Posłanka domaga się "kwoty 10 000 zł tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę z odsetkami za opóźnienie". Kolejne 10 tys. zł Pawłowicz chce dostać za internetową akcję "Ruch Wypierd. Krystyny Pawłowicz w Kosmos".

Czy na Woodstocku jest bezpiecznie? Zobacz wideo

dhpddox

Podziel się opinią

Share
dhpddox
dhpddox
Więcej tematów