Trwa ładowanie...
d3on8g1

20-letnia Polka zamordowana w Wielkiej Brytanii. Zarzuty usłyszeli dwaj imigranci - sąsiedzi kobiety

• W Wielkiej Brytanii zamordowano 20-letnią Polkę • W związku ze sprawą zarzuty przedstawiono dwóm imigrantom - Ashanowi H. i Usmanowi A. • Mężczyźni byli sąsiadami 20-latki
Share
20-letnia Polka zamordowana w Wielkiej Brytanii. Zarzuty usłyszeli dwaj imigranci - sąsiedzi kobiety
Źródło: AFP, Fot: Justin Tallis
d3on8g1

Dwóm mężczyznom postawiono zarzuty w związku z zabójstwem Polki w High Wycombe w hrabstwie Buckinghamshire na północny zachód od Londynu, do którego doszło w poniedziałek - poinformowała policja. Dochodzenie w tej sprawie trwa.

Mężczyźni to 28-letni Ashan H., któremu postawiono zarzut zabójstwa, oraz 40-letni Usman A., który ma odpowiadać za pomoc w zbrodni. Obaj są imigrantami, byli też sąsiadami Polki. Zostali zatrzymani już w dniu przestępstwa.

Policja w poniedziałek rano została wezwana do jednego z domów w High Wycombe; ratownicy medyczni, którzy przyjechali na miejsce, stwierdzili zgon mieszkającej tam kobiety. Policja podała w czwartek, że ofiarą jest 20-letnia Polka.

"Wydział konsularny ambasady RP w Londynie podjął w tej sprawie przewidziane prawem działania i pozostaje w kontakcie z rodziną ofiary. Według informacji przekazanej przez policję, motyw ksenofobiczny na tym etapie śledztwa nie jest brany pod uwagę" - podało biuro prasowe polskiej ambasady.

d3on8g1

Podziel się opinią

Share
d3on8g1
d3on8g1
Więcej tematów