Trwa ładowanie...
d1d3q66

19-latek zabił 9-latka. Zbrodnię nagrał i udostępnił w sieci

19-letni Marcel H. umieścił w tzw. darknecie wideo, na którym widać jak zabija 9-letniego chłopca. W Niemczech trwa obława za młodym zabójcą. Policja prowadzi poszukiwania w kilku miastach Nadrenii Północnej-Westfalii.

Share
d1d3q66

Marcel H. prawdopodobnie dopuścił się ohydnej zbrodni. Zadźgał nożem 9-letniego chłopca, całe zdarzenie nagrał i umieścił w tzw. darknecie (sieci, która zapewnia dużo większą anonimowość niż internet). Na nagraniu miały być widoczne szczegóły, w tym ciało ofiary i zakrwawione dłonie sprawcy.

Służby poinformowały inny użytkownik darknetu, który widział nagranie. Przerażony postanowił skontaktować się z policją. Zwłoki 9-latka znaleziono w piwnicy domu w Herne, miasteczku w Nadrenii Północnej-Westfalii w poniedziałkowy wieczór.

Nieznane są motywy sprawcy. Ze swoją ofiarą mógł znać się jedynie z widzenia, mieszkali w tej samej okolicy. Marcel H. ma ok 175 cm wzrostu, jest szczupły i nosi okulary - można wyczytać z policyjnego komunikatu. Policja prosi o informację o miejscu pobytu podejrzanego, jednocześnie przestrzega przed jakąkolwiek próbą kontaktu. Marcel H. może być uzbrojony i niebezpieczny.

d1d3q66
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1d3q66
Więcej tematów