Trwa ładowanie...
dyt3pio
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
+6

14-latek z Zimbabwe zagubił się w Krakowie

• 14-letni chłopiec z Zimbabwe zagubił się w rejonie Borku Fałęckiego w Krakowie
• Policja ustaliła, że jego opiekunowie zatrzymali się na czas ŚDM w podkrakowskich Mogilanach - poinformował rzecznik wojewody małopolskiego Krzysztof Marcinkiewicz
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
14-latek z Zimbabwe zagubił się w Krakowie
(PAP, Fot: Jacek Turczyk)
dyt3pio

Chłopiec został zauważony w rejonie Borku Fałęckiego w miejscu, gdzie parkowały autokary. Prawdopodobnie grupa pielgrzymów z Zimbabwe, wracająca po wieczornym czuwaniu modlitewnym z papieżem Franciszkiem odjechała, zostawiając chłopca.

Jak udało się ustalić, rodzice chłopca na czas ŚDM mieszkali w Mogilanach. Chłopiec trafił do placówki sióstr serafitek przy ul. Żwirki i Wigury, gdzie czeka na rodziców, bądź zostanie do nich odwieziony.

dyt3pio

Podziel się opinią

Share

dyt3pio

dyt3pio
Więcej tematów