Trwa ładowanie...
d3bqfdk
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

13 ofiar śmiertelnych pożaru w centrum handlowym w Lahaur

W wyniku pożaru, który wybuchł w popularnym centrum handlowym w mieście Lahaur, na wschodzie Pakistanu, zginęło co najmniej 13 osób, a dwie zostały ranne - poinformowały lokalne władze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pożar wybuchł w popularnym centrum handlowym w Lahaur
Pożar wybuchł w popularnym centrum handlowym w Lahaur (PAP/EPA, Fot: Rahat Dar)
d3bqfdk

Powodem pożaru w tym czteropiętrowym budynku było zwarcie. W centrum handlowym Anarkali produkowane i sprzedawane są urządzenia elektryczne, zapalniczki i okulary.

Przedstawiciel lokalnych władz Usman Lahore powiedział, że wśród ofiar jest kobieta i nastolatek. Jak dodał, w wyniku pożaru spaliło się główne wejście do budynku. W tylnej części centrum handlowego nie było wyjścia.

Lahaur to drugie co do wielkości miasto w Pakistanie i stolica prowincji Pendżab.

d3bqfdk

Podziel się opinią

Share

d3bqfdk

d3bqfdk
Więcej tematów