Trwa ładowanie...

12-latka wywołała burzę w internecie zamieszczając zdjęcia ze zwierzętami, które upolowała

• Aryanna Gourdin jest 12-latką, która poluje wraz ze swoim ojcem
• Na Facebooku zamieściła zdjęcia, na których widać ją z upolowanymi zwierzętami
• Były to m.in żyrafa, zebra i antylopa
• W sieci zawrzało od negatywnych komentarzy, które krytykują hobby 12-latki

12-latka wywołała burzę w internecie zamieszczając zdjęcia ze zwierzętami, które upolowałaŹródło: acebook.com/aryanna.braidsandbowshunting/
d1fty4k
d1fty4k

Aryanna Gourdin jest 12-latką, która wraz z ojcem poluje na dzikie zwierzęta. Jej ostatnia wyprawa do Afryki była dla niej niezwykle udana, choć internautom bardzo nie spodobały się zdjęcia, które zamieściła na swoim Facebooku. Stało się tak, ponieważ widać na nich jak dziewczyna pozuje z upolowanymi, martwymi zwierzętami.

Dumną Aryannę można oglądać obok martwej antylopy, zebry czy żyrafy, a to nie wszystkie zwierzeta, które udało jej się upolować. Większość komentarzy internautów pod zdjęciami jest ukryta, chociaż te, które wciąą przybywają, bardzo mocno krytykuje hobby 12-latki.

Aryanna tłumaczy się, że poluje głównie na stare zwierzęta, które nie będąc już zdolne do rozpłodu zabierają pokarm młodszym, które mogą zagwarantować przetrwanie gatunku, lub takie, którym nie grozi wyginięcie.

Internautów jednak nie przekonują tłumaczenia młodej dziewczyny i nakłaniają ją do zmiany jej nietypowego hobby, tłumacząc, że każde życie ma znaczenie, a widok martwych zwierząt u boku 12-latki jest po prostu odrzucający.

d1fty4k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fty4k
Więcej tematów