Miny polityków - lipiec
None
Poseł PiS Paweł Kowal podczas posiedzenia Sejmu
W głosowaniu na lipcową Minę Miesiąca Internauci oddali 33 733 głosy.
Trzech kandydatów nie zdobyło żadnego uznania, "uzyskując" wynik 0%.
Jednym z nich jest ziewający poseł PiS Paweł Kowal.
Poseł PiS Artur Zawisza podczas konferencji w Sejmie
Mina Artura Zawiszy pasuje do osiągniętego przez niego wyniku - 0%.
Minister kultury i dziedzictwa narodowego Kazimierz Michał Ujazdowski na konferencji prasowej
Wyrażająca zdziwienie mina ministra Kazimierza Ujazdowskiego nie zdziwiła Internautów. Wynik - 0%.
Donald Tusk wspiera posłankę PO Teresę Piotrowską w walce o fotel prezydenta Bydgoszczy
Platforma Obywatelska traci nie tylko w sondażach. Liderzy PO również w naszym głosowaniu uzyskali słabe wyniki. Donald Tusk osiągnął 1% poparcia.
Jan Rokita podczas konferencji prasowej
Taki sam wynik jak szef PO, uzyskał Jan Rokita - 1%.
Przewodniczacy SLD Wojciech Olejniczak podczas konferencji prasowej
Lider SLD nie imponuje osiągniętym wynikiem - 1%.
Przemysław Gosiewski na spotkaniu ze swoim następcą na stanowisku przewodniczącego Klubu Parlamentarnego PiS
Przemysław Gosiewski, wyjątkowo często pojawiający się w mediach, w lipcu zrobił minę, która uzyskała jedynie 1% głosów.
Jarosław Kaczyński wizytujący Giełdę Papierów Wartościowych
Jarosław Kaczyński miał kłopoty z użyciem giełdowego dzwonu. Kłopotem okazało się również zdobycie dobrego wyniku w naszym głosowaniu. 3% głosów to niewiele. Bywało lepiej.
Minister obrony narodowej Radek Sikorski trenuje przed skokiem ze spadochronem
Rozkoszną miną Radek Sikorski zdobył 4% głosów.
Wicepremier, minister edukacji Roman Giertych podczas posiedzenia Sejmu
Tyle samo głosów, co szef MON-u, zdobył minister edukacji Roman Giertych. Wyrażająca zatroskanie o przyszłe losy LPR mina, zdobyła 4% głosów - to i tak więcej, niż w sondażach poparcia dla jego partii.
Poseł PiS Jacek Kurski w kuluarach sejmowych
Zwany niegdyś "bulterierem" poseł Jacek Kurski, swoją miną zdobył 5% poparcia.
Zyta Gilowska w drodze na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim
Przed spotkaniem z Jarosławem Kaczyńskim, Zyta Gilowska zrobiła minę, która dała jej 8% poparcia w naszym głosowaniu.
Kazimierz Marcinkiewicz podczas uroczystości wręczenia Jarosławowi Kaczyńskiemu aktu desygnowania J. Kaczyńskiego na premiera
Odchodzący ze stanowiska Kazimierz Marcinkiewicz nie wszedł do pierwszej trójki. Po przejęciu steru państwa przez Jarosława Kaczyńskiego, ex-premier miał już znacznie mniej okazji do "wyprodukowania" lepszej miny. W lipcowym rankingu osiągnął 10% poparcia i czwartą pozycję w naszym rankingu.
Prezydent Rosji Władimir Putin podczas konferencji prasowej na szycie G8
Jedyny w tym miesiącu przedstawiciel zagranicy - Władimir Putin - okazał się groźnym rywalem dla naszych rodzimych polityków. Z wynikiem 12% zajął zaszczytne trzecie miejsce.
Prezydent Lech Kaczyński
Na drugim miejscu, daleko w tyle za zwycięzcą, uplasował się prezydent Lech Kaczyński. Zdobył 15% głosów.
Wicepremier, minister rolnictwa, przewodniczący Samoobrony Andrzej Lepper
Bezkonkurencyjny w tym miesiącu okazał się szef Samoobrony Andrzej Lepper. Swoją śmiałą miną sprawił, że Internauci oddali na niego 33% z 33 733 oddanych głosów. Serdecznie gratulujemy.